Lietuvos diena

Lietuvos diena

3 koronaviruso atvejai fiksuoti Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje (video) (0)

Penktadienį po pietų Vyriausybė informavo, kad Lietuvoje patvirtinti dar 3 nauji koronaviruso atvejai. Kaip informavo Klaipėdos miesto meras, 1 iš atvejų – Klaipėdoje, kiti 2, kaip informavo sveikatos apsaugos ministras, – Vilniuje ir Kaune.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Kristina, Liutauras, Liutaurė, Rimgaudas, Rodrigas, Teodora, Vaitilas, Vaitilė, Vaitys, Vaitkanta, Vaitkantas, Varbutas, Varbutė;

(Plačiau...)

Lietuva pabudo pasikeitusi: viskas, ką turite žinoti apie įsigaliojusius draudimus (0)

Tai, kas dar prieš mėnesį atrodė lyg iš filmo scenarijaus, galiausiai tapo realybe: pasaulį bauginantis koronavirusas keičia ir Lietuvos gyvenimą. Kovo 13-ąją, penktadienį, mūsų šalis pasitinka neeilinėmis sąlygomis – nuo šiandien mažiausiai dviem savaitėms šalyje nevyks vieši renginiai, sustabdoma vaikų darželių, mokyklų ir universitetų veikla.

(Plačiau...)

Lietuvos turizmo asociacija: organizuotas keliones žmonės turi galimybę nemokamai atidėti (0)

Lietuvos kelionių organizatorius ir kelionių agentūras vienijanti organizacija supranta žmonių nerimą dėl plintančio koronaviruso, todėl savo veikloje vadovaujasi atsakingų institucijų rekomendacijomis – Užsienio reikalų ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Pasaulio sveikatos organizacijos.

(Plačiau...)

Premjeras Saulius Skvernelis: artimiausiomis savaitėmis turėsime išmokti gyventi kitaip (0)

Pasauliui susiduriant su koronaviruso pandemijos iššūkiu, ministras pirmininkas Saulius Skvernelis ketvirtadienį kreipėsi į šalies gyventojus. 

(Plačiau...)

Audra be elektros paliko apie 20 tūkst. žmonių (0)

Ketvirtadienį prasidėjusi audra talžo Lietuvą smarkus vėjas visoje šalyjebe elektros paliko apie 20 tūkst. namų ūkių.

(Plačiau...)

Dezinfekcinis skystis jau pasiekė kai kurias vaistines, rytoj tikimasi jo turėti visose (0)

Dalį vaistinių šiandien jau pasiekė rankų higienai skirtas dezinfekcinis skystis, likusiose dezinfekcinio skysčio pardavimai turėtų atsinaujinti rytoj. BENU vaistinių tinklas skelbia į vaistines pristatęs apie 10 tūkst. vienetų anksčiau iš tiekėjo užsakyto dezinfekcinio skysčio. Tiesa, kai kuriose vaistinėse atvežtas kiekis buvo greitai išpirktas. Pasak Mindaugo Urbo, „Tamro Lietuva“ rinkodaros ir komunikacijos vadovo, rytoj ryte iš sandėlių į vaistines bus išvežiotas ir „Vilniaus degtinės“ pagamintas dezinfekcinis skystis.

(Plačiau...)

Prezidentūra: kovos su koronavirusu priemonės griežtos, bet adekvačios (0)

Prezidentas Gitanas Nausėda ragina Lietuvos visuomenę išlaikyti budrumą ir elgtis atsakingai, kai Europoje koronaviruso keliama grėsmė privertė šalies valdžią imtis griežtų sprendimų.

(Plačiau...)

Lietuvoje stabdomas ugdymo procesas, atšaukiami beveik visi renginiai į keliones vykti nerekomenduojama (0)

Koronaviruso grėsmė koreguos ir mūsų šalies gyvenimą. Specialiame Vyriausybės posėdyje ketvirtadienį ministrų kabinetas apsisprendė iki kovo 27 dienos uždrausti visus renginius. Bus taikomis tik nedidelės išimtys.

(Plačiau...)

Artinasi smarki audra (0)

Kovo 13-os naktį daug kur krituliai (lietus, šlapdriba). Pirmoje nakties pusėje pūs smarkus pietvakarių, vakarų vėjas: gūsiai sieks 20–25 m/s, vakariniuose rajonuose vietomis 28–30 m/s, pajūryje iki 32 m/s. Antroje nakties pusėje vėjas po truputį rims, gūsiai sieks 18–23 m/s, vietomis iki 27 m/s. Temperatūra pažemės iki 0–5 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Teisėjo įspėjimas – už viruso platinimą Lietuvoje gresia baudos ir net areštas (0)

Pasaulyje plintant koronavirusui žinomas sostinės teisėjas Audrius Cininas socialiniame tinkle paviešino lakonišką teisinę repliką: mūsų šalyje tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims už aplinkai ir žmonių sveikatai pavojingą elgesį yra numatyta baudžiamoji atsakomybė.

(Plačiau...)

Vilnius uždaro mokyklas, muziejus, kino teatrus, sporto klubus ir kitas viešąsias pramogų erdves (0)

Vilniaus miesto savivaldybė skelbia mieste stabdanti ugdymo įstaigų veiklą, uždaro viešas pramogų erdves.

(Plačiau...)

Siūloma dviems savaitėms stabdyti pamokas mokyklose (0)

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius teigia Ekstremalių situacijų komisijai siūlysiąs dviem savaitėms stabdyti ugdymo procesą.

(Plačiau...)

Vyriausybė paskelbs privalomus nurodymus dėl koronaviruso (0)

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad ketvirtadienį Vyriausybė bei Ekstremaliųjų situacijų operacijų centras pateiks naujausius nurodymus, siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą. Jo teigimu, naujausi nurodymai bus adekvatūs ir nebe rekomendacinio pobūdžio, kaip buvo iki šiol, o privalomieji.

(Plačiau...)

Lietuva kovo 12-ąją (0)

1794 m. prasidėjo Tado Kosciuškos vadovaujamas sukilimas – Abiejų Tautų Respublikos nacionalinis išsivadavimo sukilimas prieš Rusijos ir Prūsijos intervenciją.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Darmantė, Galvirda, Galvirdas, Grigalius, Faina, Žostarta, Žostartas, Žostartė, Žostautas, Žostautė;

(Plačiau...)

Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Kovo 11-osios proga (0)

Mielieji,

sveikinu Jus su trimis dešimtmečiais laisvės!

(Plačiau...)

Lietuva kovo 11-ąją (0)

1566 m. įsigaliojo Antrasis Lietuvos Statutas.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gedimtas, Gedimtė, Gedmilas, Gediminas, Kastancija, Kastantas, Kastas, Konstancija, Konstantinas, Kostas, Kostė, Vijolė;

(Plačiau...)

Lietuva mini Nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias metines (video, renginių programa) (0)

1990 m. kovo 11-ąją Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas priėmė aktą "Dėl Lietuvos Nepriklausomos valstybės atstatymo". Už šį aktą balsavo 124, susilaikė 6 deputatai. Šiuo aktu Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba, reikšdama Tautos valią, nutarė ir iškilmingai paskelbė, kad yra atkuriamas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suverenių galių vykdymas ir Lietuva vėl yra nepriklausoma valstybė. Šiuo aktu Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas įgyvendino pusę amžiaus puoselėtas viltis gyventi Laisvoje valstybėje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook