Lietuvos diena

Lietuvos diena

Lietuva kovo 18-ąją (0)

1989 m. Kaune atkurta Lietuvos tautinio jaunimo sąjunga „Jaunoji Lietuva“.

(Plačiau...)

Lietuva kovo 17-ąją (0)

1807 m. Radivoniškėse, Vilniaus apskrityje, mirė Kazimieras Narbutas, lietuvių filosofas, Vilniaus pijorų kolegijos rektorius, vienas pirmųjų Lietuvos švietėjų racionalistų.

(Plačiau...)

Vardo dieną šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gendvilas, Gendvilė, Gertrūda, Patrė, Patricija, Patricijus, Patrikas, Patris, Patrys, Vita;

(Plačiau...)

Lietuva kovo 16-ąją (0)

1846 m. Purviškiuose, prie Suosto, gimė knygnešys, publicistas, „Aušros“ ir „Varpo“ bendradarbis Jurgis Bielinis. Mirė 1918 m.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gustavas, Henrika, Mėgys, Mėgiotas, Norvainas, Norvainė, Norvilas, Norvilė, Vaidota, Vaidotas, Vaidotė;

(Plačiau...)

Kovo 16-oji – Knygnešių diena. (0)

Knygnešio dieną pagerbiami draudžiamosios spaudos gabentojai iš Prūsijos bei jos skleidėjai Lietuvoje.

(Plačiau...)

Lietuva kovo 15-ąją (0)

1919 m. paskelbtas pirmasis naujokų, gimusių 1897 ir 1898 metais, šaukimas į Lietuvos kariuomenę.

(Plačiau...)

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Kovo 15-oji – Europos vartotojų diena. Šią dieną vartotojų gynimo organizacijos visame pasaulyje organizuoja renginius, kuriais siekiama informuoti vartotojus apie jų teises ir jų gynimo būdus.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Kovo 14-ąją minima neoficiali iracionaliojo skaičiaus pi diena, nes matematikoje pi reikšmė lygi 3,14 (suapvalinta iki 2 skaitmenų po kablelio). Skaičius pi reiškia apskritimo ilgio ir skersmens santykį. Įvairių šalių mokyklose šią dieną rengiami matematikų vakarėliai. Ypač kviečiama švęsti 1 val. 59 min. dėl tolesnių skaičių po kablelio - 3,14159...

(Plačiau...)

Po audros be elektros vis dar 37 tūkst. namų (0)

Paryčiais sustiprėjęs vėjas ir pradėjęs kristi sniegas vėl šiek tiek išaugino namų ūkių skaičių, kuriems nutrūko elektros tiekimas. 8 val. duomenimis Lietuvoje be elektros skaičiuojame virš 37 tūkst. namų ūkių.

(Plačiau...)

Pradeda veikti Koronos karštoji linija 1808 (0)

Reaguojant į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso (Covid-19) situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, taip pat didėjant informacijos srautams, Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos nurodymu nuo šiandien trumpuoju numeriu 1808 pradeda veikti Koronos karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų.

(Plačiau...)

3 koronaviruso atvejai fiksuoti Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje (video) (0)

Penktadienį po pietų Vyriausybė informavo, kad Lietuvoje patvirtinti dar 3 nauji koronaviruso atvejai. Kaip informavo Klaipėdos miesto meras, 1 iš atvejų – Klaipėdoje, kiti 2, kaip informavo sveikatos apsaugos ministras, – Vilniuje ir Kaune.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Kristina, Liutauras, Liutaurė, Rimgaudas, Rodrigas, Teodora, Vaitilas, Vaitilė, Vaitys, Vaitkanta, Vaitkantas, Varbutas, Varbutė;

(Plačiau...)

Lietuva pabudo pasikeitusi: viskas, ką turite žinoti apie įsigaliojusius draudimus (0)

Tai, kas dar prieš mėnesį atrodė lyg iš filmo scenarijaus, galiausiai tapo realybe: pasaulį bauginantis koronavirusas keičia ir Lietuvos gyvenimą. Kovo 13-ąją, penktadienį, mūsų šalis pasitinka neeilinėmis sąlygomis – nuo šiandien mažiausiai dviem savaitėms šalyje nevyks vieši renginiai, sustabdoma vaikų darželių, mokyklų ir universitetų veikla.

(Plačiau...)

Lietuvos turizmo asociacija: organizuotas keliones žmonės turi galimybę nemokamai atidėti (0)

Lietuvos kelionių organizatorius ir kelionių agentūras vienijanti organizacija supranta žmonių nerimą dėl plintančio koronaviruso, todėl savo veikloje vadovaujasi atsakingų institucijų rekomendacijomis – Užsienio reikalų ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Pasaulio sveikatos organizacijos.

(Plačiau...)

Premjeras Saulius Skvernelis: artimiausiomis savaitėmis turėsime išmokti gyventi kitaip (0)

Pasauliui susiduriant su koronaviruso pandemijos iššūkiu, ministras pirmininkas Saulius Skvernelis ketvirtadienį kreipėsi į šalies gyventojus. 

(Plačiau...)

Audra be elektros paliko apie 20 tūkst. žmonių (0)

Ketvirtadienį prasidėjusi audra talžo Lietuvą smarkus vėjas visoje šalyjebe elektros paliko apie 20 tūkst. namų ūkių.

(Plačiau...)

Dezinfekcinis skystis jau pasiekė kai kurias vaistines, rytoj tikimasi jo turėti visose (0)

Dalį vaistinių šiandien jau pasiekė rankų higienai skirtas dezinfekcinis skystis, likusiose dezinfekcinio skysčio pardavimai turėtų atsinaujinti rytoj. BENU vaistinių tinklas skelbia į vaistines pristatęs apie 10 tūkst. vienetų anksčiau iš tiekėjo užsakyto dezinfekcinio skysčio. Tiesa, kai kuriose vaistinėse atvežtas kiekis buvo greitai išpirktas. Pasak Mindaugo Urbo, „Tamro Lietuva“ rinkodaros ir komunikacijos vadovo, rytoj ryte iš sandėlių į vaistines bus išvežiotas ir „Vilniaus degtinės“ pagamintas dezinfekcinis skystis.

(Plačiau...)

Prezidentūra: kovos su koronavirusu priemonės griežtos, bet adekvačios (0)

Prezidentas Gitanas Nausėda ragina Lietuvos visuomenę išlaikyti budrumą ir elgtis atsakingai, kai Europoje koronaviruso keliama grėsmė privertė šalies valdžią imtis griežtų sprendimų.

(Plačiau...)

Lietuvoje stabdomas ugdymo procesas, atšaukiami beveik visi renginiai į keliones vykti nerekomenduojama (0)

Koronaviruso grėsmė koreguos ir mūsų šalies gyvenimą. Specialiame Vyriausybės posėdyje ketvirtadienį ministrų kabinetas apsisprendė iki kovo 27 dienos uždrausti visus renginius. Bus taikomis tik nedidelės išimtys.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook