Ieškomas policininką nušovęs ir pareigūnei koją peršovęs vyras

Ieškomas policininką nušovęs ir pareigūnei koją peršovęs vyras (0)

2020-05-29

Tarnybos metu penktadienį sužaloti du Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai. Vienas jų, sužalotas sunkiai, mirė. Kita pareigūnė sužalota į koją, jos gyvybei pavojus negresia.

Pasak Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjo Ramūno Matonio, tikrindami gautą informaciją apie Mažeikių rajono Birbiliškės kaime smurtaujantį vyrą, į jo namus atvykusius patrulius įtariamasis pasitiko šūviais. Pareigūnų sužalojimų pobūdis dar tikslinamas.

52-jų metų įtariamasis galimai pasišalino į šalia esantį mišką. Jis gali būti ginkluotas, todėl gyventojai raginami, pamačius šį asmenį, nesiartinti prie jo ir kuo skubiau informuoti policiją.

Įvestas specialus planas, į įvykio išsiųstos gausios Telšių, Klaipėdos ir Šiaulių apskrities pareigūnų pajėgos, policijos antiteroristinių operacijų rinktinės "Aras" pareigūnai.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla ir vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė taip pat išvyko į įvykio vietą.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook