Koronavirusas

Koronavirusas

Vyriausybė sušvelnino karantino sąlygas vienišiems asmenims bei sunkumų patiriantiems mokiniams (2)

Trečiadienį Vyriausybė apsisprendė dėl karantino sušvelninimų, susijusių su „socialiniais burbulais“ bei galimybe nuotoliniu būdu mokyklos patalpose mokytis sunkumų patiriantiems vaikams.

(Plačiau...)

Rizikingų teritorijų sąrašą papildė dar aštuonios šalys (0)

Siekiant kuo greičiau reaguoti į besikeičiančią naujojo koronaviruso (COVID-19) situaciją pasaulyje, Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovo (VESOC) sprendimu, į Lietuvoje naudojamą paveiktų teritorijų sąrašą įtraukiamos dar aštuonios šalys: Islandija, Norvegija, Švedija, Austrija, Danija, Nyderlandai, Šveicarija ir Egiptas.

(Plačiau...)

Asmens duomenų apsauga ir koronavirusa (0)

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija informuoja, kad tam tikrų asmens duomenų tvarkymas, susijęs su esama situacija dėl koronaviruso (COVID-19), yra suderinamas su Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (toliau – BDAR). Tai informacija, aktuali darbdaviams, ugdymo įstaigoms ir kitoms viešojo ir privataus sektoriaus organizacijoms.

(Plačiau...)

Išvykusių į užsienį karo prievolininkų dėmesiui (0)

Siekdama užkirsti kelią koronavirusinės infekcijos plitimui, Vyriausybė ketvirtadienį, kovo 12 d. priėmė sprendimą dviem savaitėms stabdyti visų šalies švietimo, kultūros, sporto ir laisvalaikio įstaigų veiklą. Taip pat draudžiamos kelionės į kai kurias šalis (Kiniją, Pietų Korėją, Singapūrą, Japoniją, Italiją), o grįžus iš rizikingųjų (Irano, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos, Honkongo) – privaloma karantinuotis 14 dienų.

(Plačiau...)

Lietuvoje - septintas koronaviruso atvejis (0)

Šeštadienį Lietuvoje patvirtintas dar vienas koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejis, praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Kaip informuoja Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, tai Danijoje lankęsis kretingiškis.  

(Plačiau...)

Koronavirusas: šiuo metu saugotis turime visi, senjorai – labiausiai (0)

Iš namų eiti tik būtinais atvejais, kai maistu ar vaistais negali pasirūpinti artimieji – tokios taisyklės artimiausias kelias savaites griežtai turėtų paisyti senjorai, ypač sergantys lėtinėmis ligomis. To imtis būtina, kad labiausiai naujojo koronaviruso (COVID-19) pažeidžiami žmonės – mūsų tėvai, seneliai, proseneliai – būtų apsaugoti, o kelias kartotis kitų šalių scenarijui Lietuvoje – užkirstas.

(Plačiau...)

Į Ukrainos teritoriją nebus įleidžiami užsienio piliečiai (0)

Vadovaujantis Ukrainos Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos informacija, nuo kovo 16 dienos 00.00 val. į Ukrainos teritoriją nebus įleidžiami užsienio valstybių piliečiai. Išimtys bus taikomos tik užsieniečiams, turintiems galiojančius leidimus gyventi Ukrainoje, bei užsienio valstybių diplomatams ir tarptautinių organizacijų atstovams, turintiems  galiojančias Ukrainos Užsienio reikalų ministerijos akreditacijos korteles. Šį apribojimą užsieniečiams planuojama taikyti dvi savaites.

(Plačiau...)

Lenkija uždaro sienas (0)

enkijos Vyriausybė skelbia epidemiologinės grėsmės situaciją ir nuo šio sekmadienio (vidurnakčio 00:00 val., kovo 15 dienos) uždaro savo sienas.

(Plačiau...)

Koronavirusas: informacija keliaujantiems (0)

Lietuvos Respublikos Vyriausybei nusprendus imtis griežtesnių priemonių COVID-19 situacijos suvaldymui, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja piliečiams atidėti visas keliones ir artimiausią mėnesį nevykti į užsienio valstybes. Esantiems užsienio šalyse rekomenduojame imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus ir jų laikytis.

(Plačiau...)

Lietuva užveria duris - atkuriama sienų kontrolė, žmonės raginami nedelsiant grįžti į šalį (papildyta) (0)

Siekiant suvaldyti COVID-19 viruso keliamas grėsmes Lietuva atstatys laikiną kontrolę prie vidinių Europos Sąjungos sienų. Sienų kontrolė bus atstatyta nuo šeštadienio 18 val. 10 dienų laikotarpiui.

„Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai dar labiau sustiprins kontrolę. Mūsų pareigūnai prie vidinių sienų atliks tikrinimo procedūras. Taip pat bus stabdomas Lietuvos Respublikos piliečių ir nuolatinių šalies gyventojų išvykimas į Rizikos valstybes kurių sąrašas nustatytas VESOC vadovo sprendimu, tačiau krovinių gabenimas vyks toliau. Lietuvos piliečiams apribojimai dėl grįžimo nėra taikomi, tačiau grįžę jie turės likti namuose 14 dienų“, - kalbėjo vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Atnaujinus sienų kontrolę į Lietuvą bus draudžiama atvykti užsieniečiams, išskyrus tuos, kurie turi oficialius leidimus dirbti. Visiems asmenims grįžusiems iš paveiktų teritorijų privaloma saviizoliacija.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook