Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvoje - septintas koronaviruso atvejis

Lietuvoje - septintas koronaviruso atvejis (0)

2020-03-14

Apie naują ligos atvejį pranešė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Šeštadienį Lietuvoje patvirtintas dar vienas koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejis, praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Kaip informuoja Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, tai Danijoje lankęsis kretingiškis.  

Detalesnė informacija bus pateikta 11.00 val. rengiamoje trumpojoje spaudos konferencijoje.

Šeštadienio 9.00 val. duomenimis, Lietuvoje iš viso patvirtinti 7 ligos atvejai. Per penktadienį ištirti 76 ėminiai (iš jų 44 iki vidurnakčio, 32 – po vidurnakčio).

Iki šiol iš viso ištirti 442 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso.

Klaipėdos miesto meras V. Grubliauskas socialiniame tinkle pranešė, kad naujai patvirtintas koronaviruso atvejis yra užfiksuotas Klaipėdoje. Pasak mero, užsikrėtęs žmogus yra iš Kretingos.

„Ir vėlgi deja, bet jau turiu informacijos, kad į KUL atvežtas dar vienas #COVID19 virusu užsikrėtęs kretingiškis. Tai jaunas studentas, kovo 10 d. parskridęs iš Danijos į Lietuvą, o iš Vilniaus jau keliavęs autobusu, tad rizikos faktorių, turint omenyje galimų kontaktų gausą, gana daug... Visuomenės sveikatos centras (VSC) neatidėliotinai imsis šios informacijos tikslinimo ir būtinųjų tikrinimų, nenoriu skleisti nereikalingų baimių, bet siūlau visiems itin dėmesingai sekti oficialią informaciją bei medikų nurodymus, baimei ir panikai pasiduoti nevalia, nes tai – trumpiausias kelias į chaosą“, – feisbuke rašo meras.

Pasak jo, užsikrėtęs jaunuolis šiuo metu jaučiasi gerai.

„Šiuo metu jaunuolis jaučiasi patenkinamai, linkiu jam kuo greičiau pasveikti ir grįžti į pilnavertį gyvenimą, į studijas, neabejoju, kad klaipėdiečiai medikai padarys viską, kas nuo jų priklauso, nes tai – aukščiausios klasės profesionalai“, – teigia V. Grubliauskas.

Šiuo metu Lietuivoje nustatyti septyni užsikrėtimo koronavirusu atvejai. Tačiau neatmetama, kad sergančiųjų gali būti daugiau.

ELTA ir „ŠVIESOS“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook