Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos paštas perspėja: dėl gausaus sniego gali sutrikti pas...

Lietuvos paštas perspėja: dėl gausaus sniego gali sutrikti paslaugos (0)

2022-01-21

Dėl besitęsiančio snygio, vietomis pustymo ir pūgos, visoje Lietuvoje eismo sąlygos yra sudėtingos, kai kurie keliai nepravažiuojami. Dalis laiškininkų bei kurjerių pas gyventojus vyksta automobiliais, todėl Lietuvos paštas perspėja gyventojus – korespondencija, laiškai bei siuntos gali pasiekti vėliau. Šiuo metu mokamos ir išmokos, jos irgi gali būti pristatytos vėliau. Situacija sudėtingiausia yra regionuose.

Automobilius vairuojančių laiškininkų bei kurjerių darbas priklauso nuo daugelio aplinkybių, tačiau žiemos metu oro sąlygos yra viena esminių – prastos eismo sąlygos tiesiogiai liečia jų darbą. Pirmiausia valomi valstybinės reikšmės keliai, paskui kiti, tad problema aktualiausia regionų gyventojams, kur eismo sąlygos yra sudėtingiausios. Yra tokių apylinkių, kurių keliai visai nepravažiuojami.

Lietuvos paštas atsiprašome klientų už galimus nepatogumus. Laiškininkai bei kurjeriai stengiasi saugiai ir kaip įmanoma greičiau pasiekti kiekvieną gavėją.

Pirminiais duomenimis su sunkumais susiduria Ignalinos, Visagino, Zarasų, Molėtų, Alytaus, Vilkaviškio, Varėnos, Trakų, Vilniaus ir Telšių apylinkes aptarnaujantys laiškininkai bei kurjeriai, tačiau sutrikimai galimi visoje Lietuvoje.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook