Nuo šeštadienio „Maxima“ parduotuvėse ilginamas darbo laikas

Nuo šeštadienio „Maxima“ parduotuvėse ilginamas darbo laikas (0)

2020-04-18

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse nuo šeštadienio ilginamas darbo laikas. Parduotuvės dirbs nuo 8 iki 21 valandos.

Daugiau nei mėnesį „Maximos“ parduotuvės dirbo trumpiau dėl šalyje paskelbto karantino.

„Vyriausybei pritarus pirmajam karantino švelninimo etapui ir atpalaidavus dalį suvaržymų, įvertinome visas aplinkybes ir priėmėme sprendimą ilginti savo parduotuvių darbo laiką, kad klientai galėtų apsipirkti jiems patogiu metu“, – sakė „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Tinklas nurodė, kad parduotuvėse bus ribojami klientų srautai, jų bus prašoma palaukti lauke, laikantis saugaus atstumo. Į parduotuvę įleidžiami tik klientai su kaukėmis, respiratoriais, šaliku ar skarele prisidengę veidą. Užėję į parduotuvę žmonės raginami dezinfekuoti rankas arba naudoti klientams skirtas vienkartines pirštines.

Nuo antradienio prekybos tinklas „Rimi“ pakeitė dalies parduotuvių darbo laiką. Prailgintas dešimties „Rimi“ parduotuvių darbo laikas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje. Dvi Vilniaus gyvenamuosiuose rajonuose veikiančios „Rimi“ sekmadieniais dirba trumpiau. 

Prekybos tinklas „Lidl“ taip pat yra nusprendęs prailginti darbo laiką – visos 49 Lietuvoje veikiančios parduotuvės dirba nuo 8 iki 22 valandos.

 « AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook