Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pastatyta degalinė laivams, tokia atsiras ir Jurbarke

Pastatyta degalinė laivams, tokia atsiras ir Jurbarke (0)

2022-05-19

Atnaujintame Kauno žiemos uoste 2022 m. gegužės 13 d. atidaryta pirmoji mobili kuro laikymo talpykla. VĮ Vidaus vandens kelių direkcija pastebėjo, kad pradėjus Nemuno vagos tvarkymo projektą žaibiškai išaugo susidomėjimas naujais ir naudotais pramoginiais laivais. Tad šių metų navigacijos sezoną vidaus vandenų laivyba pasitinka su nauja infrastuktūra. Panaši degalų užpylimo stotelė turėtų atsirasti ir Jurbarke.

Vidaus vandens kelių direkcijos Techninės priežiūros ir gamybos skyriaus darbuotojai patys pagamino, įrengė kuro laikymo talpyklas, talpinančias 10 t kuro laivams, kurios bus pastatytos populiariose laivybai vietose: Kaune (žiemos uoste), Uostadvaryje, Nidoje ir Svencelėje.

Mobilios degalų stotelės stovės prie uostų ir prieplaukų. Papildomai bus įrengiamos dar dvi tokio pat tipo kuro talpyklos Jurbarke bei Kauno mariose.

Jei važiuojant automobiliu nebeturėtume galimybės pasipildyti kuro ar nebūtų elektros pakrovimo stotelių? Tai būtų opi problema. Tokia situacija iki šio metų buvo vandens keliuose, laivybos entuziastai turėjo nepatogumų su kanistrų vežiojimusi ir kuro pasipildymu. Mobilios degalų stotelės, iš kurių pasipildyti benzino ar dyzelino, gali neišlipęs iš katerio yra ilgai lauktas ir išsvajotas patogumas laivybos entuziastams.

Žinoma, tai ir ekologiškesnis būdas lyginant su tuo, kuomet kuras pildomas nepritaikytose vietose ir netinkamu būdu, galbūt dalis jo net išlaistoma, teigiama Vidaus vandens kelių direkcijos pranešime.

ŠVIESOS inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook