Penktadienį bus laidojamas partizanas Juozas Jakavonis-Tigras

Penktadienį bus laidojamas partizanas Juozas Jakavonis-Tigras (0)

2021-11-25

Penktadienį bus laidojamas Merkio rinktinės partizanas, politinis kalinys, Vyčio kryžiaus ordino kavalierius, Laisvės premijos laureatas Juozas Jakavonis-Tigras.

Atsisveikinti su J. Jakavoniu-Tigru galima ketvirtadienį nuo 12.00 iki 20.00 val. ir penktadienį nuo 9.00 iki 10.00 val. Vilniuje, Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje. Šio bažnyčioje ketvirtadienį, 18.00 val., bus laikomos Šv. Mišios.

Penktadienį 10.00 val. laidotuvių procesija iš Vilniaus Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčios išvyks į Merkinę.

Vidurdienį Merkinės Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios. Jas aukos vyskupas Jonas Kauneckas. Po Šv. Mišių – atsisveikinimo kalbos.

13.00 val. – laidotuvės Kasčiūnų kaimo kapinėse, o 14.15 – kareiviška arbata prie partizanų bunkerio Juozo Jakavonio-Tigro sodyboje.

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras praneša, kad amžinatilsį J. Jakavonio-Tigro pageidavimu prašoma jį pagerbti ne gėlių gausa (užtektų poros žiedelių), bet aukomis jo atstatyto bunkerio – partizanų A apygardos vadavietės – rekonstrukcijai.

Eidamas 97-uosius metus Juozas Jakavonis-Tigras mirė antradienį, lapkričio 23-iąją.

ELTA inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook