Policija fiksuoja pranešimus apie suklastotas eurų kupiūras (v...

Policija fiksuoja pranešimus apie suklastotas eurų kupiūras (video) (2)

2015-01-11

Šeštadienį Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Klaipėdos ir Šalčininkų rajonuose užfiksuoti bandymai parduotuvėse už prekes atsiskaityti padirbtomis eurų kupiūromis. 

Daugiausia bandyta sumokėti 50 ir 20 eurų kupiūrų klastotėmis, tačiau pasitaikė ir galimai padirbta 5 eurų vertės kupiūra. 
Pasak Policijos departamento suvestinės, šeštadienį Ukmergėje, Vilniaus gatvėje, parduotuvėje, nenustatytos tapatybės moteris, atsiskaitydama už prekes, bandė sumokėti ir galimai padirbta 100 litų vertės kupiūra. 
Kaune, T. Ivanausko zoologijos muziejuje, 58-erių metų moteris bandė atsiskaityti galimai padirbta 50 eurų vertės kupiūra. Galimai padirbta 50 eurų vertės kupiūra už prekes bandė atsiskaityti ir vyras Alytuje, Jurgiškių gatvėje esančioje parduotuvėje. Vyras apklaustas.
Panevėžyje, Marijonų gatvės prekybos centre, kasininkė sulaikė asmenį, kuris bandė atsiskaityti galimai padirbta 5 eurų vertės kupiūra, o Vilniuje, Žirmūnų gatvėje, parduotuvėje, sulaikytas 35-erių metų vyras, kuris už prekes bandė atsiskaityti galimai padirbta 20 eurų vertės kupiūra. Vyras buvo apklaustas.
Sulaikytas ir apklaustas ir 22-ejų metų jaunuolis Vilniuje, Šaltkalvių gatvėje, parduotuvėje, bandęs už prekes atsiskaityti galimai padirbta 20 eurų vertės kupiūra.
Galimai padirbta 50 eurų vertės kupiūra aptikta inkasavimo metu Klaipėdos rajone, Derceklių kaime, Nidos gatvėje esančiame prekybos centre.
Policija ieško įtariamo vyro Šalčininkų rajone. Apie 17.30 val. Kalesninkų kaime pas 45-erių metų moterį į namus atėjęs vyriškis (duomenys tikslinami) paprašė pasmulkinti 500 eurų kupiūrą. Moteris jam padavė 356 eurus, tačiau jai kilo įtarimas, kad kupiūra galimai padirbta. Tuomet vyriškis 500 eurų kupiūrą atsiėmė, moteriai grąžino 100 eurų ir pasišalino. Nuostolis - 256 eurai.
Šilutėje pranešta apie Melioratorių alėjoje, namo laiptinėje, skelbimų lentoje, paskelbtą informaciją apie eurą, kuri galimai kursto tautinę nesantaiką. O Plungėje, S. Riaubos gatvėje, iš vyrui priklausančio namo, išlaužus rūsio duris, pavogta 9 800 eurų. Įvykis tiriamas. 

ELTA ir "Šviesos" inf.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook