Ričardas Juška vadovaus Valstybės valdymo ir savivaldybių komi...

Ričardas Juška vadovaus Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetui. (0)

2020-11-19

Seimo komitetai jau turi savo vadovus – pirmininkus ir pavaduotojus ir artimiausiu metu gali pradėti darbą. Tarp jų - ir Karšuvos apygardoje išrinktas prlamentaras Ričardas Juška. Politikas vadovaus Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetui.

Už nutarimą, kuriuo siūloma patvirtinti komitetų vadovus, ketvirtadienį  balsavo 81 Seimo narys,  11  buvo prieš ir 11 susilaikė. Pasak projektą pateikusio Seimo pirmininko pirmojo pavaduotojo Jurgio Razmos, spręsti dėl  Audito komiteto vadovybės planuojama vėliau, kai bus apsispręsta dėl  tai reglamentuojančių Statuto pataisų.

Seimas patvirtino Aplinkos apsaugos komiteto pirmininke Seimo narę Aistę Gedvilienę, Biudžeto ir finansų komiteto pirmininku Seimo narį Mykolą Majauską, Ekonomikos komiteto pirmininku Seimo narį Kazį Starkevičių,  Ekonomikos komiteto pirmininko pavaduotoju Seimo narį Gintautą Palucką. Kaimo reikalų komiteto pirmininku Seimas patvirtino Seimo narį Viktorą Pranckietį, jo  pavaduotoju Seimo narį Vidmantą Kanopą. Kultūros komiteto pirmininku tapo  Seimo narys Vytautas Juozapaitis, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku - Seimo narys Laurynas Kasčiūnas. Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininku Seimas patvirtino  Seimo narį Mindaugą Lingę, Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininku - Seimo narį Antaną Matulą, Švietimo ir mokslo komiteto pirmininku - Seimo narį Artūrą Žukauską, Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotoja -  Seimo narę Viliją Targamadzę. Seimui pritarus Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininku  tapo Seimo narys Stasys  Šedbaras, Užsienio reikalų komiteto - Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Užsienio reikalų komiteto pirmininko pavaduotoju - Seimo narys Antanas Guoga,  Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininku - Seimo narys Ričardas Juška, o jo pavaduotoju - Seimo narys  Valentinas Bukauskas.  Seimo Žmogaus teisių komitetui vadovaus Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius.

Seimo Europos reikalų komiteto pirmininke tapo Seimo vicepirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Seimas taip pat nustatė, kad Seimo Europos reikalų komiteto pirmininkas turi 6 pavaduotojus.  Tai Seimo nariai Laima Liucija Andrikienė,  Audronius Ažubalis, Domas Griškevičius,  Arminas Lydeka, Marius Matijošaitis, Mindaugas Puidokas.

 ELTA inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook