Rudeninė „Maisto banko“ akcija – spalio 17–18 dienomis

Rudeninė „Maisto banko“ akcija – spalio 17–18 dienomis (0)

2014-10-14

Rudeninė „Maisto banko“ akcija rengiama prekybos tinklų „Maxima“, „IKI“ ir „Norfa“ parduotuvėse.

Kaip ir kaskart, skurdžiai gyvenantiems bus prašoma paaukoti ilgai negendančių maisto produktų: kruopų, makaronų, aliejaus, miltų, konservų ir kt.

„Maisto banko“ akcija prasidės spalio 17 d., penktadienį 15 val. Šeštadienį, spalio 18 d., maistas nepasiturintiems parduotuvėse bus renkamas nuo 10 val. iki 20 val. Gražia labdaringo maisto produktų aukojimo nepasiturintiems tradicija virtusi „Maisto banko“ akcija vyks 73 miestuose ir miesteliuose. Pasak „Maisto banko“ direktoriaus Vaidoto Ilgiaus, su kiekviena akcija pastebima vis didesnis aktyvumas. Pavasarį sulaukta rekordinių skaičių: „Maisto banko“ akcijai paaukota maisto už daugiau nei 1 milijoną litų, o dosnumu su kitais dalijosi daugiau nei 123 tūkstančiai žmonių. Tai vis skaičiai, už kurių – pačių tikriausių žmonių atviros širdys ir neabejingumas vienas kitam.

Mūsų mieste Maisto banko organizuojamoje akcijoje dalyvaus Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrija – „Iki“, Dariaus ir Girėno g. 25, „Maxima“, Dariaus ir Girėno g. 66, Jurbarko evengelikų liuteronų parapijos diakonija „Jurbarko sandora“ – „Norfa“, Algirdo g. 20 ir VšĮ Jurbarko socialinių paslaugų centras – „Maxima“, Algirdo g. 1a. Akcija vyks „Maximos“, „Norfos“ ir „Iki“ parduotuvėse.

Kviečiame kiekvieną pagal išgales prisidėti prie Maisto banko akcijos. Savaitgalį akcijos ženklu pažymėtuose prekybos centruose nupirkime maisto vargstantiems ir paraginkime savo draugus ar pažįstamus padaryti tą patį. Už akcijos metu Jūsų paaukotus produktus nepriteklių patiriantys žmonės Jums bus dėkingi. Maloniai kviečiame dalyvauti „Maisto banko“ akcijoje! Ačiū už Jūsų gerumą.

"Šviesos" inf.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook