Numerio tema

Numerio tema

LIONS klubo labdariai ruošiasi gerumo šventei (0)

Lapkričio 15 d. Jurbarko LIONS klube pakvipo Kalėdomis – Panemunės pilyje įvyko tradicinis Kalėdinis labdaros vakaras, kuriame surinktos lėšos prieš didžiąsias metų šventes virsta dosniomis dovanomis sunkiai besiverčiančioms Jurbarko r. šeimoms. Bene 20 metų į keliasdešimties šeimų namus nešdami dovanas ir džiaugsmą suka Jurbarko ir Norvegijos „liūtų“, kaip dažnai vadinami LIONS klubų nariai, ekipažai.

(Plačiau...)

Neįgaliųjų problemų nėra, kol apie jas nekalbama (0)

Lapkričio 8 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje surengtas Jurbarko r. savivaldybės Neįgaliųjų reikalų komisijos posėdis, kuriame galėjo dalyvauti visi, kam svarbūs neįgaliųjų reikalai. Kalbėtis buvo apie ką, juolab kad posėdyje apsilankė Seimo narys Justas Džiugelis.

(Plačiau...)

Šiukšles prašo mesti į senuosius konteinerius (6)

Nors fanfaros naujosioms Jurbarko požeminių konteinerių aikštelėms nuskambėjo ir surengtoje šventėje iškilmingai perkirpta atidarymo juostelė, konteineriais naudotis negalima – savivaldybė prašo iki gruodžio 1 d. šiukšlių į juos nemesti.

(Plačiau...)

Piliečių chartija – bendras bandymas gerinti paslaugas (4)

Šią ir ateinančią savaitę rajono seniūnijose aptariama piliečių chartija – į susitikimus kviečiami politikai, savivaldybės vadovai ir specialistai, seniūnaičiai, bendruomenių bei verslo atstovai.

(Plačiau...)

Aikštelės atidarytos, šiukšlių vežti – nėra kam (nuotraukos, balsavimas) (4)

Spalio 30-ąją Jurbarko Jaunimo parke vyko kiek neįprastas renginys – požeminių šiukšlių konteinerių atidarymas. Nors naujosios aikštelės turėtų gerokai pagerinti tiek jurbarkiečių, tiek konteinerius aptarnaujančių įmonių gyvenimą, panašu, kad Jurbarkui nepasisekė. Kituose Tauragės apskrities rajonuose aikštelių statyba apsiėjo be didelių problemų, o pas mus akis bado brokas.

(Plačiau...)

Pinigai: švietimo pagalbai paliktas podukros vaidmuo (0)

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija nuolat deklaruoja švietimo pagalbos specialistų reikšmę ugdymo procese, skelbiama, kad šioms funkcijoms atlikti didinamas finansavimas, tačiau savivaldybės, kurioms deleguota ši funkcija, o dar labiau – švietimo įstaigų vadovai žino, kad šiai sričiai lėšų toli gražu nepakanka.

(Plačiau...)

Dauguma žmonių neišnaudoja Vėlinių reikšmės (0)

Rudens vakarams ilgėjant ateina mirusiųjų pagerbimo šventė Vėlinės ir Visų Šventųjų diena. Įprastai šiomis dienomis prisimenami mirę artimieji, lankomi jų kapai, uždegamos žvakės.

(Plačiau...)

Gyventojams tiekia švaresnį vandenį (0)

Beveik du milijonus eurų kainavo vandentvarkos projektai Jurbarke, Smalininkuose ir Veliuonoje. Įgyvendinus šiuos planus gyventojų namus pasiekia kur kas švaresnis vanduo nei iki šiol. Tai ypač aktualu Jurbarkui, kuris kasmet susiduria su vis didesniais iššūkiais užtikrinant reikiamą tinkamo vandens kiekį.

(Plačiau...)

Labdaros valgyklai reikia savivaldybės paramos (0)

Spalio 31 d. vyksiančiame Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje bus svarstomas sprendimo projektas, kuriuo savivaldybei siūloma prisidėti prie Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos planuojamo projekto. Samariečiai planuotų remontuoti labdaros valgyklą ir atnaujinti jos įrangą. To nepadarius valgykla negalės veikti, nes neatitinka higienos reikalavimų.

(Plačiau...)

Opozicija ir valdžia susikibo dėl papildomo etato (5)

Spalio 11 d. vykusiame savivaldybės tarybos neeiliniame posėdyje buvo svarstomas klausimas dėl papildomo etato Tarybos ir mero sekretoriate. Opozicija ir valdantieji stojo į priešingas puses: vieni kalbėjo apie pinigų švaistymą, kiti – apie nuolat didėjantį darbo krūvį.

(Plačiau...)

Pašto skyrių uždarymą lemia skaičiai (0)

Ekonominiais skaičiavimais grįsti AB Lietuvos pašto planai Jurbarko rajone palikti vos kelis pašto skyrius žmonėms nepriimtini. Dviejų didelių gyvenviečių – Skirsnemunės ir Eržvilko – gyventojai neslepia pasipiktinimo. Žmonės teigia, kad apie pertvarką sužinojo tik iš žiniasklaidos ir pagalbos kreipėsi į politikus.

(Plačiau...)

Muziejui pirktas pastatas dūlėja jau visą penkmetį (5)

Niekaip nesulaukdami valdžios dėmesio Veliuonos krašto istorijos muziejui nupirktam pastatui, veliuoniškiai patys ėmėsi iniciatyvos – kreipėsi į savivaldybės tarybą, merą ir administraciją, tikėdamiesi, kad politikai ir valdininkai grįš prie šių reikalų ir ateinančiųjų metų rajono biudžete numatys lėšų pastato rekonstrukcijos techniniam projektui parengti.

(Plačiau...)

Eurolygoje „Žalgiris“ startavo nesėkmingai (0)

Naujasisi Eurolygos sezono startas kiek prisvilo Kauno „Žalgirio“ ekipai. Ji patyrė du pralaimėjimus iš eilės. Šiame straipsnyje aptarsime pirmuosius Lietuvos čempionų mačus ir tai, kas laukia ilgo sezono metu.
 

(Plačiau...)

Automobilio poliravimas – galimybė atnaujinti transporto priemonės paviršių (0)

Nors šiandien automobilio paviršiaus atnaujinimo būdų yra tikrai daug ir įvairių, tačiau automobilio poliravimas vis dar išlieka pačiu populiariausiu pasirinkimu. Poliravimas yra tokia technologija, kuri padeda atnaujinti automobilį iš išorės, ir tai užtikrina kur kas geresnį estetinį vaizdą. Atliekant poliravimo darbus yra pašalinami smulkūs transporto priemonės kėbulo defektai, dažų nelygumai, ir t.t. Palanku yra tai, kad transporto priemonės kėbulo poliravimas  gali padėti sutvarkyti automobilio dažytojo paliktą broką, todėl automobilis atrodys kur kas geriau. Priežasčių, kodėl verta rinktis automobilio poliravimą, yra ganėtinai daug, todėl pravartu apžvelgti pačias svarbiausias.

(Plačiau...)

Vienuolika tarybos narių susibūrė į opoziciją (5)

Spalio 11 d. neeiliniame savivaldybės tarybos posėdyje grupė tarybos narių oficialiai pasiskelbė opozicija. Merui įteiktą pareiškimą pasirašė vienuolika politikų.

(Plačiau...)

Administracijos direktorius išrinktas valdančiųjų balsais (2 video) (15)

Vakar į neeilinį posėdį susirinkusi rajono taryba balsavo už ne itin sėkmingai ieškotą naująjį savivaldybės administracijos direktorių. Tarybos opozicija atsakomybės už jai nepriimtiną kandidatą neprisiėmė ir balsavime nedalyvavo – Raimundas Bastys savivaldybės administracijos vadovu išrinktas tik valdančiosios koalicijos balsais.

(Plačiau...)

Fondo tarybą sudarė pažeisdami nuostatus (3)

Jurbarko r. savivaldybės smulkiojo verslo rėmimo fondo tarybą politikai sudarė dar rugpjūčio pabaigoje, tačiau priimant sprendimą dėl jos sudėties ėmė ir suklupo – nesilaikė pačių patvirtintų šio Fondo nuostatų. Nepaisant oponuojančių tarybos narių pastabų, už tokį sprendimą rankos kilo gan vieningai.

(Plačiau...)

Rajono piniginėje žiojėja 183 tūkstančių skylė (balsavimas) (11)

Vėjais 180 tūkst. eurų paleidusi savivaldybė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos malonės nesulaukė – nežinia kur nusėdusias lėšas, skirtas Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos stadionui atnaujinti, reikia grąžinti. Todėl šis piniginis galvosūkis atsidūrė rugsėjo 26 d. vykusio savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkėje ir atskleidė dar daugiau valdžios finansinių paslapčių.

(Plačiau...)

Kūdikio krepšelis užkūrė nevaikiškas aistras (7)

Jurbarko r. savivaldybės tarybos rugsėjo posėdyje tarp kitų klausimų svarstytas ir tarybos nario Gintario Stoškaus parengtas sprendimo projektas, kuriuo siūlyta visiems Jurbarko r. gimusiems kūdikiams skirti dovaną – kūdikio krepšelį. Nors nė vienas tarybos narys nepasisakė prieš tokią iniciatyvą, beveik visi valdančiajai daugumai priklausantys politikai dėjo į krūmus – balsuodami susilaikė.

(Plačiau...)

Su dujomis į daugiabutį atitekėjo konfliktai (3)

Jurbarkų Vyturio g. 14 namo gyventojai įsivėlė į ginčus – dvylika butų turinčiame name prieš penkerius metus buvo atvestas dujų įvadas, ir nuo tada kiekvienas gyventojas sprendžia pats, kada dujas įsivesti į savo butą. Paskutinis bandymas tai padaryti virto konfliktu, kurį spręsti pakviesti net savivaldybės atstovai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook