Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ataskaita: nesėkmingas ir antrasis bandymas

Ataskaita: nesėkmingas ir antrasis bandymas (7)

2021-07-05

Svarstant administracijos direktoriaus Raimundo Basčio (kairėje) pristatytą ataskaitą daugiausia priekaištų išsakyta dėl Jurbarko gimnazijos renovacijos, tačiau tarybos nariai neslėpė, kad nepritarti ataskaitai buvo ir politinis sprendimas. J. Pileckienės nuotr

Tarp birželio 23 d. vykusio Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdžio klausimų buvo ir sprendimo projektas „Dėl Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktoriaus ir Savivaldybės administracijos 2020 metų veiklos ataskaitos “ tvirtinimo. Šiai ataskaitai tarybos nariai kartą jau buvo nepritarę, todėl antras teikimas ją tvirtinti daugumą politikų nustebino.

Taryba nepritarė

Mero ir savivaldybės tarybos bei savivaldybės administracijos direktoriaus ir administracijos praėjusių metų veiklos ataskaitos tvirtinamos metų pradžioje – šiemet tai buvo daroma vasario 25 d. savivaldybės tarybos posėdyje.

Mero ir tarybos ataskaitai buvo pritarta beveik vienbalsiai – už ataskaitą balsavo 20, iš viso nebalsavo du tarybos nariai.

Visai kitokia situacija susiklostė svarstant savivaldybės administracijos direktoriaus Raimundo Basčio pristatytą savo ir administracijos ataskaitą.

Administracijos vadovas sulaukė nemažai klausimų ir priekaištų dėl prastai vykdomų projektų, administracijos darbo, kai kurių darbuotojų nekompetencijos.

Tačiau buvo galima numanyti, kad ne tik netinkamai, tarybos narių požiūriu, atliekami darbai kiša koją ataskaitos patvirtinimui – R. Bastys atsidūrė administracijos direktoriaus pareigose esant vienokiai politinei daugumai taryboje, o jai pasikeitus neįtiko nei pozicijai, nei opozicijai.

Administracijos direktorių palaikė bene tik jį į šias pareigas delegavę socialdemokratai bei savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook