Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Ąžuoliuko“ baseino nestatys – nebėra už ką

„Ąžuoliuko“ baseino nestatys – nebėra už ką (8)

2022-07-21

Taip turėjusio atrodyti „Ąžuoliuko“ mokyklos baseino atidarymo juostelę planuota perkirpti dar šiemet, tačiau išaugusios kainos svajones apie sveikatingumo kompleksą sudaužė į šipulius.

Kai 2020-aisiais savivaldybė paskelbė apie pradedamą Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos baseino projektavimą, sužibo viltis, kad idėja virs kūnu. Pagal planą turėjo būti parengtas ne tik techninis projektas, bet ir pats objektas pastatytas iki šių metų pabaigos. Tačiau vietoje įkurtuvių sulaukta nemalonios žinios – baseino nebus.

Viliojantis projektas

Jurbarkas – bene vienintelis iš aplinkinių rajonų, neturintis baseino. Pirmieji iš kaimynų baseiną pasistatė Šakiai, vėliau viena po kitos juosteles kirpo ir Tauragės regiono savivaldybės. Tik ne Jurbarkas.

Situaciją pakeitė Tauragės regiono plėtra. Įgyvendinant Funkcinės zonos „Tauragė+“ plėtros vieną prioritetinių krypčių „Viešųjų paslaugų teikimo kokybės gerinimas“, prabilta apie galimybę rekonstruoti Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos pastatą, įrengiant baseiną ir rūsio patalpas pritaikant vaikų sveikatinimui.

Toks sveikatinimo kompleksas viliojo baseinu su dviem transformuojamais 15 m takeliais. Jis turėjo būti pritaikytas ne tik mažiems ir didesniems vaikams, bet ir suaugusiesiems. Planuotos ir vertikalios vonios, mažylių baseinėlis, kitos sveikatinimo ir edukacijų erdvės, visa reikalinga infrastruktūra.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook