Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Darbuotojus perdavė – tuščių etatų naikinti neskuba

Darbuotojus perdavė – tuščių etatų naikinti neskuba (1)

2020-10-09

Savivaldybės tarybos posėdyje administracijos direktoriui Raimundui Basčiui teko atsakyti į tarybos nario Vidmanto Juzėno klausimus apie tyliai naudojamus etatus, nors šie turėtų būti panaikinti. J. Stanaitienės nuotr

Rugsėjo 24 d. vykusiame Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje liberalai savivaldybės vadovų prašė pasiaiškinti, kodėl kai kuriuos darbus perdavus kitai įstaigai, likę tušti savivaldybės administracijos etatai buvo nepanaikinti. Pasirodo, kad atvejo vadybininkus ir socialinius darbuotojus darbui su šeimomis įdarbinus VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“, savivaldybės administracijoje etatų skaičius turėjo sumažėti, bet taip nenutiko.

Pažeidinėjo įstatymus

Dar praėjusių metų spalį savivaldybės taryba apsisprendė iki tol savivaldybės teiktas socialines paslaugas perduoti VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“.

Tokio žingsnio reikėjo vykdant Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymą, kuris numato, kad socialines paslaugas teikti gali socialinių paslaugų įstaigos.

Pažeidžiant teisės aktus iki tol šias paslaugas teikė savivaldybės administracija.

Iki permainų atvejo vadybos funkcijas ir vadybos procesus vykdė Socialinės paramos skyrius, o socialiniai darbuotojai darbui su šeimomis dirbo seniūnijose.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook