Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Direktoriaus pavadavimo tvarka sukėlė abejonių

Direktoriaus pavadavimo tvarka sukėlė abejonių (4)

2022-08-19

Savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus potvarkiu pavaduoti atostogaujantį administracijos direktorių paskirta Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Rūta Vančienė – Vyriausybės atstovų įstaigos teisininkai teigia, kad pažeidimo čia nėra. J. Pileckienės nuotr.

Atostogaujančiam Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktoriui Raimundui Basčiui pasisekė – dienos kaip užsakytos. Tačiau vasaros kaitra alsuojančias atostogas vejasi dar karštesni klausimai – ar direktorių pavaduojanti Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja eiti šias pareigas paskirta teisėtai?

Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorius R. Bastys atostogauja. Kasmetinių atostogų išleistą direktorių pavaduoja mero potvarkiu paskirta kita valstybės tarnautoja.

Taip numatyta Jurbarko r. savivaldybės tarybos veiklos reglamente.

Tačiau pastaruoju metu netyla klausimai, ar paskirdamas direktorių pavaduojantį asmenį savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius „neperšoko“ Vietos savivaldos įstatymo.

Jei prielaidos pasitvirtintų, valdininkams derėtų įdėmiau skaityti įstatymus, juo labiau kad visi trys – ir meras, ir administracijos direktorius, ir jį pavaduojanti Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja yra teisininkai.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas laikinai einanti Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Rūta Vančienė sako, kad administracijos vadovą pavaduoja ne pirmą kartą, ir visada šias pareigas perėmė mero potvarkiu.

Pasak R. Vančienės, iki šiol niekam neužkliuvo, pastabų nesulaukė ir iš Vyriausybės atstovo. Ji pridūrė, kad pareigas stengiasi atlikti sąžiningai, ir neslėpė, kad tam darbo valandų neužtenka, prireikia skirti daugiau laiko, nors už pavadavimą atlygio negauna.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook