Gerais norais grįstas sprendimas – be pinigų

Gerais norais grįstas sprendimas – be pinigų (0)

2021-10-08

Tarp rekonstruotų Nemuno ir Kauno gatvių likęs nesutvarkytas kvartalas į Kelių priežiūros ir plėtros programos finansuojamų aikštelių tvarkymo eilę įrašytas dar 2016 m., o techninis projektas parengtas 2017 m., tačiau nuo tada lėšų jam tvarkyti nerasta. J. Stanaitienės nuotr.

Rugsėjo 30 d. savivaldybės tarybos posėdyje bene daugiausia diskusijų sulaukė sprendimas, dėl kurio reikalingumo dvejojo ir patys politikai. Politikai mano, kad tvarkyti du miesto kvartalus reikėtų, tačiau jų pritarimas greičiau buvo tik simbolinis – šių kvartalų techniniai projektai parengti jau anksčiau, o pinigų jiems įgyvendinti kaip nebuvo iki šiol, taip nėra ir dabar.

Milijonai iš biudžeto?

Savivaldybės Infrastruktūros ir turto skyriaus vedėja Jolanta Šeflerienė prašė pritarti dviem savivaldybės administracijos parengtiems projektams – „Gyvenamųjų namų kvartalo tarp Dariaus ir Girėno, M. Valančiaus, Kauno gatvių ir mašinų parkavimo aikštelės Jurbarko mieste nauja statyba“ ir „Kitos paskirties inžinerinio statinio daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalo tarp Kauno, Kranto, Nemuno ir Prieplaukos gatvių Jurbarko mieste, bendrojo naudojimo automobilių parkavimo aikštelių rekonstrukcijos darbai“.

Pradiniame sprendimo projekto variante buvo ir punktai dėl finansavimo: pirmam projektui siūlyta skirti ne daugiau kaip 968 tūkst. Eur, o antram – ne daugiau kaip 400 tūkst. Eur iš Jurbarko r. savivaldybės biudžeto lėšų.

Ši nuostata sutrikdė ne vieną tarybos narį. Suprantama, kad savivaldybės biudžete rasti vos ne 1,5 mln. Eur tikrai neįmanoma.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook