Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gimnazija dėl broko pagalbos neprisišaukia

Gimnazija dėl broko pagalbos neprisišaukia (1)

2022-09-23

Gimnazijos bendruomenę į neviltį stumia nekokybiškai atlikta pastato renovacija – dekoras pučiasi, tinkas vietomis trupa, per pamatus sunkiasi vanduo... Tačiau broką ištaisyti turinčių statybininkų vis nematyti. L. Pilecko nuotr.

Vos keli mėnesiai po rekonstrukcijos, o jau reikia taisyti statybininkų paliktą broką. Su tokia nemalonia realybe po mokyklos renovacijos susidūrė Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos bendruomenė. Dar vykstant darbams projektą lydėjo įvairūs skandalai, o dabar akis bado iškilusios sienų dekoro pūslės, krentantis tinkas, per pamatus besisunkiantis vanduo.

Bado akis

Šių metų gegužę savivaldybė paskelbė, kad gimnazijos renovacija esą baigta. Projektas įgyvendintas siekiant sumažinti suvartojamos energijos sąnaudas – apšiltintos išorinės pastato sienos, cokolis (atlikta apdaila), pakeistos šildymo ir patalpų apšvietimo sistemos (įrengtas LED apšvietimas).

Pirmame ir trečiame pastato aukštuose įrengti neįgaliesiems pritaikyti sanitariniai mazgai. Darbus priėmusi komisija savo parašais patvirtino, kad darbai esą atlikti kokybiškai.

Tačiau abejonių dėl to kilo vos pridavus pastatą. Pasak gimnazijos bendruomenės, brokas badyte badė akis.

Vienoje vietoje susmuko nuogrinda ir trinkelės. Netrukus paaiškėjo ir rimtesnės problemos – toje vietoje per pamatus į pastato rūsį pradėjo sunktis vanduo.

Žvilgsnis aukštyn – o ten ties ketvirtuoju aukštu pučiasi ir trūkinėja fasado tinkas. Įtrūkimai pastebimi ir po kai kuriais langais.

Už galvos verčia griebtis ir pagal kitą projektą įrengtas gimnazistams su negalia skirtas liftas. Šiemet jis jau buvo sugedęs devynis kartus. Paskutinį kartą – rugsėjo 14-ąją.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

ŠVIESOS inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook