Gimnaziją į problemas įvėlė stringantis remontas

Gimnaziją į problemas įvėlė stringantis remontas (5)

2020-09-03

Iš gimnazijos remontui numatytų 625306 eurų kol kas panaudota vos 18 tūkstančių ir kyla pagrįstų abejonių, ar darbus atliekanti UAB „Vilungės statyba“ pajėgs įvykdyti sutartinius įsipareigojimus. L. Pilecko nuotr.

Nors rugsėjo 1-ąją Jurbarko gimnazistai ir jų mokytojai rinkosi gimnazijoje, mokslo metai čia prasidėjo kitaip nei planuota. Gimnazija priversta įprastinę mokymosi tvarką keisti nuotoliniu būdu. Ir visai ne dėl koronaviruso, o dėl gerokai stringančios renovacijos.

Praėjusią savaitę smagios artėjančio rugsėjo nuotaikos Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje nebuvo nė iš tolo. Vykstanti gimnazijos renovacija per du vasaros mėnesius reikiamo pagreičio neįgavo.

Lėtai juda fasado darbai, o viduje ne tik pabaigos, bet ir tvirtos darbų pradžios nematyti – nupjauti radiatoriai, nėra elektros, tualetų.

Įvertinusi situaciją gimnazijos administracija ir direktorė Vida Greičiūtė ėmėsi nepopuliaraus sprendimo mokymo procesą organizuoti ne mišriu, kaip buvo planuota, o nuotoliniu būdu ir sulaukė didelio tėvų, ir moksleivių nepasitenkinimo.

Šiai informacijai viešoje erdvėje pasklidus greičiau nei buvo pranešta mokyklos bendruomenei, kilo smarki pasipriešinimo banga.

Savo vaikų interesus ginantys tėvai ketvirtadienį ryte jau būriavosi prie savivaldybės durų, o susitikę su meru Skirmantu Mockevičiumi, administracijos direktoriumi Raimundu Basčiu, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskiene bei gimnazijos vadovais negailėjo karčių žodžių nei mokymo įstaigos, nei savivaldybės adresu.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook