Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Į socialinių paslaugų įstaigą pavasaris atneša permainų

Į socialinių paslaugų įstaigą pavasaris atneša permainų (0)

2022-04-27

VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ kolektyvo darbo sritis plati – nuo paslaugų teikimo kliento namuose, neįgaliųjų dienos centro ir globos namų iki senelių priežiūros, pagalbos šeimoms ir globėjams. J. Stanaitienės nuotr.

Praėjusį ketvirtadienį, balandžio 21 d., į tradicinį ataskaitinį susirinkimą rinkosi VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ darbuotojai. Kaskart šie susirinkimai būna kitokie – socialiniams darbuotojams koncertuoja puikūs atlikėjai, vyksta įdomios paskaitos. Šiemet kalbų buvo itin mažai – nuveiktus darbus įstaigos padaliniai kūrybingai pateikė plakatuose, o ore tvyrojo ir atsisveikinimo nuotaika – įstaigos direktorei Audronei Balčiūnienei gegužė bus paskutinis mėnuo šiame darbe.

Linkėjo sveikatos

Per šimtą darbuotojų turinčiai įstaigai labai svarbu sudaryti sąlygas jiems pažinti vieniems kitus, pabendrauti. Tokia proga sukuriama kasmet rengiant ataskaitinius susirinkimus.

Kovidas renginio formatą koregavo – pernai atlikėjas Liudas Mikalauskas socialiniams darbuotojams koncertavo įstaigos sodelyje, o šiemet atsisakyta tradicinių skaidrių su rezultatais ir pasiekimais.

Jaukų koncertą įstaigos darbuotojams dovanojo aktorė Larisa Kalpokaitė.

„Kasmet tokius renginius darome. Oficialias ataskaitas teikiame savivaldybės tarybai. Šiemet ataskaita patvirtinta kovo mėnesį. Ir darbuotojai gauna ataskaitas apie įstaigos veiklą. Vienas iš įstaigos veiklos kokybės rodiklių yra tai, kiek darbuotojai žino apie įstaigą. Pasiekti rezultatai yra jiems motyvacija“, – sako A. Balčiūnienė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook