Įstrigusi dumblo problema vis dar be aiškaus sprendimo

Įstrigusi dumblo problema vis dar be aiškaus sprendimo (3)

2021-05-24

Laikina nuotekų dumblo kaupimo aikštelė, kurioje telpa apie 2 tūkst. t dumblo – pilna. UAB „Jurbarko vandenys“ jau treti metai ją ištuštinti bando tik skelbdama dumblo tvarkymo paslaugos viešuosius pirkimus. J. Stanaitienės nuotr.

Balandį savivaldybės tarybos posėdyje praėjusių metų veiklos ataskaitą pristatant bendrovei „Jurbarko vandenys“ laikas, atrodo, atsisuko porą metų atgal – tiek tada, tiek dabar pagrindine įmonės problema buvo įvardytas perteklinio dumblo tvarkymas. Per porą metų sprendžiant šią problemą į priekį nepasistūmėta, ir panašu, kad įmonei pačiai rasti sprendimą – neįmanoma, o pagalbos iš valdžios taip pat nėra.

Metus baigė pelningai

Praėję, 2020 m., UAB „Jurbarko vandenys“ nebuvo blogi. Metai baigti be nuostolių – ataskaitinius metus bendrovė baigė su 11,14 tūkst. Eur pelno.

Nuo 2013 metų bendrovė dirbo be pelno, nuo 2018 m. kainodaros pagalba, subalansavus patiriamų išlaidų ir pajamų santykį, bendrovės pelno rodikliai pradėjo gerėti.

2020 m. pabaigoje bendrovė aptarnavo 9353 fizinius ir juridinius klientus bei 9633 objektus, kuriems teikė geriamo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas.

Per praėjusius metus klientų skaičius padidėjo 291 – pasirašyta 291 nauja sutartis, atnaujintos 444 sutartys.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook