Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jubiliejų Jurbarko LIONS mini paramos koncertu

Jubiliejų Jurbarko LIONS mini paramos koncertu (0)

2022-08-01

Jurbarko LIONS klubas mini 25-metį ir rugpjūčio 4 d. kviečia į koncertą Panemunės pilyje. Šis koncertas, kaip ir kiti klubo renginiai, suteikia galimybę prisidėti prie LIONS organizacijos veiklos. LIONS misija kilni – padėti kitiems. Kaip šią misiją įtikrovina Jurbarko lioniečiai, pokalbio susėdome su klubo nariais Audrone BALČIŪNIENE ir Donatu JACKIU.

Mėgautis tarnyste LIONS judėjimą 1917 m. pradėjo amerikiečių verslininkas Melvin Jones, pakvietęs prisijungti prie labdaros organizacijos ir mėgautis padedant kitiems. Organizacija išplito po visą pasaulį.

Atkūrus nepriklausomybę, klubai radosi ir Lietuvoje – pirmiausia Šiauliuose ir Kaune, ir Jurbarke – prieš ketvirtį amžiaus.

Jurbarko LIONS klubą 1997 m. gruodžio 6 d. inauguravo Bogensės (Danija) LIONS klubas, pirmoji klubo prezidentė buvo Liudvika Frejienė.

Įgalinti savanorių tarnystę ir būti altruistinės pagalbos pavyzdžiu savo bendruomenėje, tarnauti ir kitus skatinti tarnystei, laikytis aukštų etinių standartų versle, asmeniniame ir profesiniame gyvenime, savanoriškoje veikloje – tokie yra pasaulinės LIONS organizacijos siekiai.

Organizacijai vadovaujama iš pagrindinės būstinės JAV, o prezidentai – ir tarptautinis, ir klubų keičiasi kasmet.

„Dabar Lietuvoje yra 36 klubai, Jurbarko klubas – jau solidaus amžiaus, vienas pirmųjų šalyje, o apie pusė dabartinių narių ir yra iš pirmųjų, nuo klubo įsikūrimo“, – sako Donatas Jackis, klubo prezidento pareigas tik nuo liepos perdavęs, pagal rotacijos principą, Aušrai Baliukynaitei.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook