Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kaimo medicinos punktai durų gali ir nebeatverti

Kaimo medicinos punktai durų gali ir nebeatverti (1)

2022-04-13

Pasak Šimkaičių ambulatorijos vyriausiosios gydytojos Laimos Balseraitienės, kaimo medicinos įstaigoms, įsikūrusioms dideliuose, tuštėjančiuose pastatuose, gresia tas pats likimas – išlaikymo kaštai bus nepakeliami, o pastatai grius. J. Stanaitienės nuotr.

Kovo pabaigoje, prieš Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdį vykusiuose tarybos komitetų posėdžiuose buvo pristatyta informacija apie jau kurį laiką uždarytus Šimkaičių ambulatorijos Vadžgirio ir Baltraitiškės medicinos punktus. Panašu, kad šie punktai ir toliau neveiks, o paslaugas gyventojai gaus mobiliu būdu.

Įvertino punktų pastatus

Apie medicinos punktus garsiai ėmė kalbėti, beje, ne pirmą kartą, Šimkaičių ambulatorijos vyriausioji gydytoja Laima Balseraitienė.

Ji raštais kreipėsi į Jurbarko r. viešųjų asmens sveikatos priežiūros įstaigų stebėtojų ir savivaldybės tarybas, informuodama apie avarinę Vadžgirio ir Baltraitiškės medicinos punktų būklę.

Ambulatorijos vadovė politikų prašė rasti pinigų remontui, skirti naujas patalpas arba priimti kitokius sprendimus, kad medicinos paslaugos gyventojams būtų teikiamos ir toliau.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook