Kovidinėse ligoninės lovose – nepasiskiepiję pacientai

Kovidinėse ligoninės lovose – nepasiskiepiję pacientai (2)

2021-09-06

Jurbarko ligoninėje COVID-19 pacientams vėl atvertas atskiras skyrius, kuriame šiuo metu iš dvidešimties lovų užimta jau 18. Tikėtina, kad netrukus šių lovų prireiks daugiau.

Su rudeniu grįžta ir vis prastėjanti epidemiologinė situacija: savivaldybės viena po kitos dažosi juoda spalva, o kasdien nustatomų naujų susirgimo COVID-19 atvejų septynių dienų vidurkis jau siekia 600. Daugėjant susirgusiųjų, pildosi ir kovidiniams ligoniams skirtos lovos. Jurbarko ligoninėje taip pat vėl gydomi COVID-19 liga sergantys pacientai.

Žemėlapyje Jurbarkas raudonuoja

Epidemiologiniame spalvinių zonų žemėlapyje Jurbarkas pažymėtas raudona C1 spalva.

Savivaldybėje, ketvirtadienio duomenimis, naujų atvejų per 14 dienų 100 tūkst. gyventojų rodiklis siekia 115,5, Lietuvoje – 293.

Pagal Statistikos departamento pateiktą informaciją, šiuo metu Jurbarko r. savivaldybėje serga 31 gyventojas.

Pastarąsias porą savaičių nauji ligos atvejai Jurbarke nustatomi beveik kasdien – nuo vieno iki penkių per parą.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento Jurbarko skyriaus duomenimis, rugpjūčio 22–28 d. Jurbarko r. užregistruota 14 naujų atvejų. Visų užsikrėtimo aplinkybės nežinomos.

Židinių ir protrūkių Jurbarko darbovietėse neregistruota. Rugsėjo 1 d. buvo Jurbarke atlikta 80 COVID-19 diagnostinių tyrimų – 44 PGR metodu ir 36 greitieji antigenų testai. Trys iš jų buvo teigiami.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook