Nukentėjusieji nesutinka su ugniagesių pasakojimu

Nukentėjusieji nesutinka su ugniagesių pasakojimu (2)

2021-08-28

Po liepos 22-osios gaisro Spruktų kaime (Seredžiaus sen.) ir šią skaudžią istoriją sekusio skandalo, kurį aprašė ŠVIESA, Jurbarko r. savivaldybė išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad žiniasklaida klaidina visuomenę. Redakcija nusprendė dar kartą susitikti su nukentėjusiais žmonėmis ir sudėlioti kiek įmanoma aiškesnį didžiulius nuostolius padariusio gaisro vaizdą.

Vertina skirtingai

Kaip „Šviesa“ rašė straipsnyje „Sugedus gaisrinei sudegė pastatai“, liepos 22 d. į gaisravietę Juodaičių ugniagesiai atvyko senutėliu „GAZ 66“ automobiliu, kuris ne tik užgeso prie sodybos, bet ir užtvėrė kelią ugnies gesinti traktoriais su cisternomis atskubėjusiems ūkininkams.

Tuo metu sodyboje liepsnojo garažas, o ugnis dar tik persimetinėjo ant gretimo grūdų sandėlio stogo.

Panašią informaciją publikavo ir kai kurios kitos žiniasklaidos priemonės.

Su tokia informacija nesutinka Jurbarko priešgaisrinės tarnybos vadovas Vaidas Vaičiukynas.

Jurbarko r. savivaldybės tinklalapyje ir užsakius straipsnius spaudoje buvo išsakyta oficiali tarnybos pozicija.

„Prieštaringų vertinimų žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose sulaukė 2021 m. liepos 22 d. Seredžiaus seniūnijos Spruktų kaime kilęs gaisras, kurio metu sudegė du garažai ir malkinė. Visuomenės susirūpinimą sukėlė tiek rajoninėje, tiek respublikinėje žiniasklaidoje skelbiama informacija, kad Juodaičių ugniagesių komanda nesugebėjo užgesinti gaisro dėl automobilio gedimo, kuris užblokavo kelią ir kitiems į pagalbą atvykusiems ugniagesiams. Atsižvelgdamas į tai, Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas Vaidas Vaičiukynas atsakingai pabrėžia, kad tokia informacija klaidina visuomenę ir neatitinka tikrovės“, – tikinama pranešime.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją

Taip pat skaitykite:

Absurdas: persenęs ugniagesių automobilis užgeso vos tik įsukęs į nelaimėlio kiemą« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook