Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partijų skyriai rinkimų tempo vis dar nepagauna

Partijų skyriai rinkimų tempo vis dar nepagauna (4)

2022-09-16

Lietuvos regionų partijos Jurbarko skyriaus pirmininkė Inga Molevaitė partijos tarybos susirinkime pristatė kandidatę į savivaldybės merus Danguolę Matukevičienę. LRP nuotr.

Seimas nustatė 2023 m. pavasarį vyksiančių savivaldybių tarybų ir merų rinkimų datą – kovo 5 d. Nors partijos darosi aktyvesnės ir garsiau suskamba rinkimų tema, Jurbarko politinėje padangėje judesio mažai. Informacijos apie kandidatus, ypač pretenduojančius į merus, partijos skelbia nedaug, greičiausiai todėl, kad tų kandidatų tiesiog neturi.

Patvirtino kandidatus

Praėjusį penktadienį, rugsėjo 9-ąją, Raseinių rajone posėdžiavo Lietuvos regionų partijos taryba. Partijos išplatintame pranešime teigiama, kad ši politinė jėga „į savivaldybių tarybų ir merų rinkimų kampaniją žengia su kompetentinga lyderių komanda, kurioje – teisininkai, auditoriai, valstybės tarnautojai, ne vienas, jau turintis darbo patirties savivaldybių tarybose, yra ir jaunų žmonių, baigusių universitetus užsienyje ir grįžusių dirbti į Lietuvą su nauju, platesniu požiūriu.“

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

ŠVIESOS inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook