Paskutinės minutės įsakymas garantavo antrąją kadenciją

Paskutinės minutės įsakymas garantavo antrąją kadenciją (10)

2022-11-25

Paskutinę darbo dieną savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys pasirašė įsakymą, kuriuo savo bendrapartietį Arvydą Štulą paskyrė vadovauti Jurbarko autobusų parkui dar penkerius metus. J. Stanaitienės nuotr.

Dėl pareikšto nepasitikėjimo lapkričio 10-ąją atleistas Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys paskutinę darbo dieną dar spėjo atlikti svarbių darbų – pats parengė ir pasirašė įsakymą, kuriuo savo bendrapartietį socialdemokratą Arvydą Štulą paskyrė eiti Jurbarko autobusų parko direktoriaus pareigas antrą kadenciją.

Lapkričio 10 diena dabar jau buvusiam administracijos direktoriui R. Basčiui išties buvo ne tik labai užimta, bet ir kupina įtampos dėl sušaukto neeilinio savivaldybės tarybos posėdžio, nulėmusio jo karjerą.

Tačiau bičiuliai socialdemokratai reikalus spėjo susitvarkyti, nors A. Štulo kadencija baigsis gruodžio 31 d. Jurbarko autobusų parko direktorius A. Štulas galimybe įmonei vadovauti antrą penkerių metų kadenciją suskubo pasirūpinti jau pasklidus žiniai apie spalio 27 d. penkiolikos savivaldybės tarybos narių merui įteiktą raštą dėl nepasitikėjimo R. Basčiu.

Prašymą pratęsti direktoriavimo laiką A. Štulas savivaldybės administracijos direktoriui parašė spalio 31 d.

Kalbintas R. Bastys patvirtino, kad įsakymą dėl A. Štulo antrosios penkerių metų kadencijos jis parengė be Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus specialistų, nors šis darbas būtų už personalą atsakingos darbuotojos pareiga.

„Jei realiai, tai yra tokia personalo darbuotoja Pažereckaitė. Kažko tai pikta pasidarė paskutinį pusmetį. Vilkino gerą pusantros savaitės, o kad čia jau pasiviešino informacija, kad direktorių atleis, tai ne tragedija – kadangi pavedimas jau buvo duotas, bet vilkinom vilkinom, tai būtent aš parengiau “, – apie atsiradusį įsakymą ir jį rengti atsisakiusią darbuotoją sakė R. Bastys.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

ŠVIESOS inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook