Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Paulių ūkininkų darbus stabdo lietus ir kelininkai

Paulių ūkininkų darbus stabdo lietus ir kelininkai (0)

2022-07-25

l. Kelio Liudvinava–Pažėrai–Girdžiai kapitalinis remontas Paulių kaimo ūkininkams kol kas kelia daugiau rūpesčių nei džiaugsmo – javapjūtė čia pat, o į laukus įvažiuoti nėra kaip. J. Pileckienės nuotr.

Kelio Liudvinava–Pažėrai– Girdžiai kapitalinis remontas Paulių kaimo ūkininkams džiaugsmo kol kas neteikia. Priešingai – kelias paaukštėjo, grioviai pagilėjo, nuovažų nėra, o javapjūtė čia pat. Liepos 15 d. į Paulius būrį valdininkų pakvietę žmonės laukė aiškaus atsakymo, tačiau jis toks pat vingiuotas kaip ir tvarkomas kelias.

Pagalbos ieškojo raštais

Paulių kaimo seniūnaitis, ūkininkas Vygantas Baršauskas kilusios problemos priežastis įvardija aiškiai – darbų užsakovai ir projektuotojai atitrūkę nuo realios situacijos, nepalaiko ryšio su bendruomene, dirba „iš popierių“, nesigilindami į vietovę.

„Mes nereikalaujame įvažiavimo į kiekvieną sklypuką, tačiau įvažiavimus į laukus turėjo aptarti“, – mano V. Baršauskas. Būtent dėl kelio nuovažų ir kyla visos bėdos, nes ūkininkai neturi kaip įvažiuoti į savo laukus.

Pasak V. Baršausko, Pauliuose jau trečią kelią tvarko, o problemos visur tos pačios, reiškia, kažkas ne taip daroma planuojant šiuos darbus. „Nusispjovė į mus – servitutinių kelių nėra, niekas nesišneka, jei būtų komunikavimas su kaimo žmonėmis, problema būtų išspręsta ir išlaidų visiems būtų mažiau“, – sakė V. Baršauskas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook