Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pinklės projektams: papildomi darbai, medžiagos ir kainos

Pinklės projektams: papildomi darbai, medžiagos ir kainos (0)

2022-05-17

Autobusų stotyje darbai įsibėgėja – kasamas gruntas, klojamos požeminės komunikacijos, planuojami projekte nenumatyti papildomi darbai, o trečiadienį autobusų stoties pastato pamatuose bus įkasta ir simbolinė kapsulė. J. Stanaitienės nuotr.

Penktadienį savivaldybės vadovai – meras Skirmantas Mockevičius, vicemeras Petras Vainauskas ir administracijos direktorius Raimundas Bastys apžiūrėjo Jurbarko mieste įsibėgėjančius projektus – autobusų stoties statybas bei įrengiamus vandentiekio ir nuotekų tinklus pramoniniame rajone. Pastarasis projektas įdomesnis čia dirbantiems verslininkams ir galimiems investuotojams, o stoties statybą atidžiai stebi tiek miesto gyventojai, tiek politikai.

Darbai – su pertraukomis

Sutartį dėl Jurbarko autobusų stoties pastato statybos ir greta esančios teritorijos UAB Jurbarko autobusų parkas su rangovu UAB „Rolginta“ pasirašė dar pernai, gruodžio 23 d.

Sutartyje numatyta, kad stotis bus įrengta per 16 mėnesių, o jos statybų darbai finansuojami iš Europos Sąjungos fondų ir Jurbarko r. savivaldybės biudžeto. Sutarties vertė – per 1,7 mln. Eur.

Darbai atliekami pagal UAB „PA Group“ parengtą techninį projektą, kuris buvo pristatytas ir užsakovams – Jurbarko r. savivaldybei bei visuomenei.

Jurbarkiečiai jau tikriausiai mintinai žino, kas turėtų būti padaryta – nugriautas senas ir pastatytas naujas modernus pastatas, su laukimo sale, panaudotos šiuolaikinės technologijos, sutvarkyta autobusų priėmimo aikštelė bei teritorija šalia pastato.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook