Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Progimnazijos stadioną statys keturi darbuotojai?

Progimnazijos stadioną statys keturi darbuotojai? (3)

2020-07-13

Naujamiesčio progimnazijos sporto aikštyne kol kas tėra tik tokie bėgimo takeliai ir per 200 tūkst. eurų siekianti skylė rajono biudžete. Už neatliktus darbus pervedus pinigus UAB „Voverės namai“ , savivaldybei dar teko grąžinti lėšas jas skyrusiai Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai. L. Pilecko nuotr.

Piktžolių lauku virtusio Naujamiesčio progimnazijos stadiono įrengimo darbų planuoja imtis UAB „Sūduvos statyba“. Įmonė laimėjo konkursą ir su savivaldybe pasirašė 314 739,26 eurų vertės sutartį. Verslininkai ketina per pusmetį sutvarkyti mokyklos sporto aikštyną. Tačiau kartą jau nudegus, kyla pagrįstų klausimų – ar vos keturis darbuotojus turinti įmonė pajėgi įvykdyti įsipareigojimus?

Apgailėtina istorija

Tai, kad bendruomenė į stadiono reikalus žiūri tarsi pro padidinamąjį stiklą – nieko keisto. 2018 m. pradėta sporto komplekso statyba netrukus virto didžiuliu skandalu, lydimu baudžiamosiomis bylomis buvusiems savivaldybės administracijos vadovams ir keliems už projektą atsakingiems darbuotojams. Stadiono statybą pradėjusi UAB „Voverės namai“ įsipareigojimų laiku nevykdė, o vėliau ir aktyviai ieškoma Jurbarke nepasirodė. Užtat Jurbarko r. savivaldybė sulaukė Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų.

Šie atvyko turėdami informacijos, kad savivaldybė pagal galimai suklastotus darbų atlikimo aktus pervedė šimtatūkstantines sumas į įmonės „Voverės namai“ sąskaitą, nors darbai nebuvo atlikti.

Mokyklos sporto aikštynui skirtus pinigus susišlavusi įmonė prabilo apie bankrotą, o rajono bendruomenė liko tuščiomis kišenėmis.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook