Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sunkus valdininkų ir ūkininkų dialogas stumiasi pirmyn

Sunkus valdininkų ir ūkininkų dialogas stumiasi pirmyn (0)

2022-08-09

Pauliuose su ūkininkais bendravęs žemės ūkio viceministras Donatas Dudutis pažadą ištesėjo – pradėtos diskusijos su Susisiekimo ministerija žada gerų permainų projektuojant ir tiesiant kelius kaimiškose vietovėse. J. Pileckienės nuotr.

Kapitalinis kelio Liudvinava– Pažėrai–Girdžiai remontas visu aštrumu priešpastatė Paulių ūkininkus ir valdininkus, įsikibusius į kabinetines tvarkas ir dokumentus, niekaip nederančius su gyvenimo realybe. Kas iš to naujo kelio, jei ūkininkai negali patekti į laukus. Be nuovažų į savo žemę likę pauliškiai išsikvietė valdininkus iš Vilniaus – nors atvažiavo ne visi, kuriems vertėjo, Žemės ūkio ministerijos pastangomis šioks toks postūmis yra.

Apie problemą, su kuria susidūrė Paulių kaimo ūkininkai, turintys žemės palei tvarkomą kelią, „Šviesa“ rašė liepos 22 d.

Susirinkę Paulių bendruomenės namuose žmonės kalbėjo ne apie jiems vieniems rūpimą klausimą – tokius pačius vargo takus dėl nuovažų į laukus mina ūkininkai visoje Lietuvoje.

Paulių kaimo seniūnaitis Vygantas Baršauskas, kaip ir kiti į keblią situaciją dėl remontuojamo kelio patekę ūkininkai, reikalą išdėstė aiškiai: darbų užsakovai ir projektuotojai atitrūkę nuo realybės, nepalaiko ryšio su bendruomene, dirba „iš popierių“, nesigilindami į vietovę.

Šios priežastys veda į konfliktą, nes kabinetiniai projektuotojai, o vėliau konkursus laimėję ir darbus pradėję rangovai, temato popierių – teisinį dokumentą, nuo kurio priklausys ar ūkininkas su žemės ūkio technika turės kaip įvažiuoti į lauką.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook