Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Taupymo plano savivaldybė neturi, bet veiksmų jau imasi

Taupymo plano savivaldybė neturi, bet veiksmų jau imasi (3)

2022-09-07

Už gatvių apšvietimui liepos mėn. sunaudotą elektrą savivaldybė sumokėjo 13 su puse tūkst. Eur – beveik trigubai daugiau negu praėjusių metų liepą, tad nuo rugsėjo 1-osios naktimis šiek tiek apšviečiama tik pagrindinė Jurbarko gatvė. D. Karopčikienės nuotr.

Dar visai neseniai priekaištaudavom valdžiai dėl neapšviestų gatvių, o dabar redakcijoje sulaukėme skambučio skaitytojo, besipiktinančio per ryškiai ir per ilgai degančiais šviestuvais. Nieko keista – juk taupyti ir skaičiuoti reikia ne tik savo piniginės turinį, bet ir savivaldybės biudžeto, kuris yra mūsų visų. Bet rugsėjo 2-osios naktį ir miestiečiai, jei nemiegojo, jau galėjo pastebėti, kad gatvėse tamsu.

Mieste tamsu

Už miesto ir seniūnijų gatvių apšvietimą liepos mėn. savivaldybė sumokėjo 13 tūkst. 549 Eur – beveik trigubai daugiau negu prieš metus.

2021-ųjų liepą gatvių apšvietimas savivaldybės biudžetui tekainavo 5 tūkst. 355 Eur. Tai susiję su elektros kainų drastišku pakilimu nuo šių metų liepos 1 d. Elektra brangsta ir toliau, ir ne tik gyventojams.

O tamsusis paros metas tik ilgės, ir elektros reikės daugiau.

Pernai gruodį miesto ir miestelių apšvietimas kainavo 16 tūkst. 820 Eur.

Gruodis – dar ir kalėdiniai apšvietimai, tad galima primesti, kiek šiemet kainuos šis tamsiausias metų mėnuo.

Tamsą jurbarkiečiai jau galėjo pajusti – rugsėjo 1-osios vidurnaktį miesto apšvietimas buvo išjungtas, išskyrus pagrindinę, Dariaus ir Girėno, gatvę, kur šviečia kas trečia lempa. Ryte apšvietimas įjungiamas 5 val.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

ŠVIESOS inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook