Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Telkiamos pajėgos išlaikyti paslaugas regionų ligoninėse

Telkiamos pajėgos išlaikyti paslaugas regionų ligoninėse (3)

2022-01-05

Tarpušvenčiu vykusiame susirinkime Jurbarko ligoninės vadovė Rūta Lukšienė, meras Skirmantas Mockevičius ir Seimo narys Ričardas Juška stengėsi medikams įpūsti vilties dėl ligoninės ateities ir žadėjo padaryti viską, kad ji išliktų. J. Stanaitienės nuotr.

Naujiesiems metams žengiant per slenkstį gerų ir viltingų žinių tikisi ir COVID-19 pandemijos bei gresiančios sveikatos sistemos reformos planų nualinti Jurbarko ligoninės medikai. Gruodžio 30 d. su ligoninės bendruomene susitiko savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Seimo narys Ričardas Juška. Medikai sulaukė patikinimo, kad bus siekiama išsaugoti ligoninę ir joje teikiamas paslaugas.

Siunčia raštus

VšĮ Jurbarko ligoninė vyriausioji gydytoja Rūta Lukšienė sako, kad medikai tikėjosi, jog po labai sunkių 2020 m. atėję 2021-ieji bus lengvesni.

„Iššūkių buvo labai daug: besitęsianti pandemija ir pastangos prisitaikyti prie naujų jos bangų, kad būtų galima teikti paslaugas pacientams, medicinos personalo trūkumas, kurio nepavyko surinkti po įtemptų 2020-ųjų.

Negalėjom įsigyti visos reikiamos įrangos, mokėti tokių atlyginimų, kokių medikai yra verti“, – susirinkime vardijo R. Lukšienė.

Yra ir kuo pasidžiaugti: ligoninė paslaugas teikė ne tik jurbarkiečiams, bet viso Kauno regiono gyventojams, pavyko perskirstyti darbuotojus į naujas pareigas ir išlaikyti veikiančius ligoninės skyrius, šiemet pavyko išvengti koronaviruso protrūkių tarp darbuotojų, didelių pastangų prireikė didinant medicininio deguonies resursus – įrengta deguonies talpykla, atnaujintas Reanimacijosintensyvios terapijos ir operacinės skyrius, pradėtas Chirurginio skyriaus remontas, steigiamas Geriatrijos skyrius.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook