Ugniagesiai nebenori dirbti su tarnybos vadovu (video)

Ugniagesiai nebenori dirbti su tarnybos vadovu (video) (15)

2020-09-22

Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos pirmininkas Saulius Džiautas per susirinkimą įvardijo ne vieną Stasio Pociaus padarytą pažeidimą ir stebėjosi, kad vadovas gauna beveik maksimalią, o darbuotojai beveik mažiausią įmanomą algą. L. Pilecko nuotr

Neefektyvus tarnybos valdymas, sovietiniai metodai, patyčios, priekabės, persekiojimai, neteisėtai išmokėti pinigai ir kitokie įstatymų pažeidimai. Tokius kaltinimus Jurbarko r. priešgaisrinės tarnybos vadovui Stasiui Pociui viešai metė dalis jo pavaldinių. Ugniagesiai atviri – galimybių toliau dirbti su dabartiniu vadovu jie nebemato.

Problemų – per daug

Savivaldybės ugniagesių tarnybą sudaro penkios komandos – Raudonės, Šimkaičių, Juodaičių, Smalininkų ir Eržvilko. Kiekvienoje jų dirba po devynis žmones. Dar vienas etatas įsteigtas Viešvilės savanorių rinktinėje.

Jurbarke esančioje tarnybos būstinėje dirba viršininkas S. Pocius ir dvi moterys – buhalterė bei specialistė.

Iš dalies valstybės, iš dalies savivaldybės finansuojama tarnyba veikia tiek savarankiškai, tiek kartu su sukarinta Jurbarko r. priešgaisrine gelbėjimo tarnyba.

Tai, ką mano apie S. Pociaus vadovavimą ir metodus, ugniagesiai ne vienerius metus kalbėjo tyliai.

Vis tik prieš porą mėnesių pasigirdo balsų, kad slėpti susikaupusių problemų visų rajono žmonių saugumą turinčioje užtikrinti tarnyboje ilgiau nebegalima.

Galiausiai ugniagesiai savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus paprašė viešo bendro susitikimo.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją



« Atgal



Sponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook