Viešvilėje nukankinta katytė neišgyveno

Viešvilėje nukankinta katytė neišgyveno (13)

2021-06-05

Į Viešvilę iškviesti VMVT Tauragės padalinio specialistai tokio žiaurumo seniai nematė – kiek daugiau nei pusmečio kačiukas buvo sužalotas itin stipriai.

Šeštadienio rytą nugaišo policijos rasta ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistų ir savanorių bandyta išgelbėti katytė. Apie tai pranešė VšĮ „Būk mano draugas“ atstovė socialiniame tinkle.

Vienoje Viešvilės šeimų apsilankiusius policininkus pribloškė rasto gyvūno vaizdas – katinui sulaužyti kaulai, randai, ausų likučiai, nuplėšta lūpa. Pareigūnai nedelsiant apie tai informavo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistus. Šiems atvykus ir apžiūrėjus visą krūvą namuose laikomų gyvūnų nuspręsta jų nieku gyvu nepalikti pavojingoje aplinkoje.

Pranešė žmonės

Į teisėsaugai žinomą šeimą – pas motiną ir nepilnametį sūnų pareigūnai nuvyko sulaukę pranešimo, kad ten galimai žiauriai elgiamasi su gyvūnais.

„Pareigūnai įvertino situaciją ir jiems kilo įtarimų, kad su gyvūnais yra negerai. Iš pradžių jie apie tai pranešė VMVT Jurbarko padaliniui, tačiau šio specialistai į Viešvilę nevyko. Todėl buvo kreiptasi į Tauragės VMVT, šio padalinio specialistai sureagavo iškart“, – sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Kaip pasakoja VMVT Tauragės departamento patarėja Aušra Stumbrienė, viešviliečių šeimoje specialistai rado du maždaug septynių mėnesių katinus, keturis trijų ar keturių savaičių amžiaus ir vieną kalytę.

„Kraupiai sužalotas vienas katinas, kuriam yra vos daugiau nei pusę metų. Tai ir kaulų lūžiai, ir randai, nutrintos ausys, nuplėšta apatinė lūpa. Tokie sužalojimai padaryti per pusmetį, sunku ir įsivaizduoti, ką teko šiam gyvūnui iškęsti“, – sakė A. Stumbrienė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook