Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žiūrovams salė atsivers už pusę milijono eurų

Žiūrovams salė atsivers už pusę milijono eurų (0)

2022-07-01

Jurbarko kultūros centro salė – jau baigta. Jai įrengti išleista apie 600 tūkst. Eur. Salėje sumontuotos modernios garso, akustikos, vaizdo, apšvietimo sistemos, įrengtos patogios kėdės, tačiau dar reikalinga užtikrinti priešgaisrinius reikalavimus bei suremontuoti įėjimus ir salės prieigas. J. Stanaitienės nuotr.

Pagaliau įveikus Jurbarko gimnazijos pastato renovaciją ir įsibėgėjant autobusų stoties statyboms, jurbarkiečių žvilgsnis vis dažniau krypsta ir į Jurbarko kultūros centrą (KC). Remontai jame tęsiasi jau ne vienerius metus, o pabaigos dar nematyti. Vien tam, kad didžioji salė galėtų priimti žiūrovus, dar reikia apie 0,5 mln. Eur. Jų ieškoti tenka savivaldybės biudžete.

Brangus projektas

Rekonstruoti kultūros centrą pradėta dar 2015 m. 2016 m. Vyriausybei skyrus pinigų kultūros centro projektui, gyventojai ėmė svajoti apie patogią ir jaukią renginių salę.

Deja, darbai pamažu vyko kitose pastato vietose – pirmiausia buvo sutvarkytas šiaurės vakarų korpusas: įrengtos patalpos kolektyvų repeticijoms, konferencijų salė ir mažoji salė renginiams.

Atlikta dalis darbų, susijusių su pastato vamzdynais, ventiliavimo sistemomis bei elektros instaliacija.

Tiesa, rekonstrukcijos pradžia nebuvo sėkminga – nenumatytiems darbams teko skirti papildomų pinigų iš biudžeto, buvo daug bėdų įrengiant ventiliavimo sistemą, kuri, beje, iki galo sutvarkyta tik dabar.

Vienaip ar kitaip, pasitinkant 2019-uosius kultūros darbuotojai, kolektyvai ir žiūrovai galėjo naudotis suremontuota pastato dalimi.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook