Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Prasideda vasaros atostogos – kokias išdaigas iškrečia vieni likę vaikai (0)

Išeinate į darbą ir paliekate vaikus namuose, prisakę būti atsargiems, tačiau popiet sulaukiate kaimyno skambučio – vaikas dviračiu atsitrenkė ir apgadino jo automobilį. Kaimynas – piktas, remontas gali kainuoti brangiai, o jūs nežinote, nuo ko pradėti spręsti kilusią problemą. Taip gali nutikti bet kam.

(Plačiau...)

Sotūs patiekalai pietums: trys receptai (0)

Jei pusryčius ar vakarienę galima padovanoti priešui, nevertėtų atsisakyti sočių pietų. Juk tik sočiai pavalgius dienos metu turėsite pakankamai energijos, nekankins irzlumas, bloga nuotaika. Kartais sunku suplanuoti, kokie patiekalai turėtų būti gaminami pietums, kad mityba išliktų sveika, pilnavertiška ir vos po valandos nesijaustume išbadėję. Todėl siūlome jums tris sočių pietų receptus, kurie pravers tuomet, kai paprasčiausiai trūksta fantazijos.

(Plačiau...)

Ekonominės krizės akivaizdoje: patarimai kaip elgtis su asmeniniais finansai (0)

Dėl COVID-19 besitraukianti Lietuvos ir viso pasaulio ekonomika verčia susimastyti apie tai kaip mes elgiamės su savo asmeniniais finansais. Svetainė Finance43 paruošė finansinių patarimų sąrašą, kurie leis racionaliau elgtis su pinigais.

(Plačiau...)

Laukia pokyčiai keliuose: 5 patarimai, kaip jiems paruošti savo automobilį (0)

Dėl karantino Lietuvoje pastebimai sumažėjo eismo srautas – daugelis vairuotojų prie vairo sėda tik esant būtinybei. „Lietuvos draudimas“ primena, kad net ir retos kelionės turi būti saugios, todėl vairuotojams pataria, kaip tinkamai pasirūpinti savo automobiliu karantino sąlygomis ir paruošti jį jau nuo balandžio keliuose laukiantiems pokyčiams, kurių svarbiausias – žieminių padangų keitimas.

(Plačiau...)

Velykos – draugiškos piniginei ir atsparios verslui (0)

Kasmet Velykos skelbia pavasario pradžią ir gamtos pabudimą. Daugelis lietuvių buriasi prie šeimyninio stalo, konkuruoja margučių stiprumo rungtyje ir mėgaujasi gausiomis vaišėmis. Šiemet Velykos bus kitokios. Vykstant COVID-19 pandemijai, Velykas sutiksime karantino sąlygomis. Jokių susibūrimų, vyresnių šeimos narių lankymo. Daugeliui pavasarinę nuotaiką temdo ir nerimas dėl finansinio stabilumo. Kyla klausimas, ar esant tokiai situacija, verta švęsti Velykas? 

(Plačiau...)

Dezinfekuojate visus namų paviršius? Vietos, kurias išvalyti būtina kruopščiai (0)

Šiandien, kai ypatingas dėmesys skiriamas socialiniam atstumui, rankų plovimui ir dažnai liečiamų paviršių dezinfekcijai, vertėtų pagalvoti ir apie smulkiausius, bet kasdien čiupinėjamus paviršius namuose. Juk ant jų ar juose, kaip ir bet kur kitur gali nusėsti įvairios bakterijos ar virusai. Jei galvojate, kad namuose nebeliko vietos, kurios dar nevalėte, pateikiame sąrašą daiktų, kuriuos valyti reikėtų itin kruopščiai.

(Plačiau...)

Patarimai, kaip maitintis sveikiau ir išlaikyti ramybę karantino metu (0)

Neabejotina, kad koronaviruso COVID-19 pandemija daro įtaką kiekvienam mūsų gyvenimo aspektui - pradedant nuotoliniu mokymusi, darbu namuose, baigiant grožio, maitinimo įstaigų uždarymu ir tiesioginiu karantinavimusi namuose. Norint sulėtinti šios ligos plitimą, būtina laikytis visuomenės sveikatos priimtų priemonių ir sumažinti viruso poveikį. 

(Plačiau...)

Nauji skoniai Velykoms: trijų išskirtinių kiaušinių pagardų receptai (0)

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ pirkėjus į prekybos centrus skatina eiti kuo rečiau, o pirkinius planuotis iš anksto. Tačiau artėjant Velykoms tai gali tapti priežastimi dar kruopščiau susiplanuoti, ką patieksite savo artimiesiems ant stalo. Velykoms tautiečiai jau pradėjo ruoštis, tad „Maxima“ dalijasi trimis originaliais pagardų receptais, kurie suteiks kiaušiniams kitokį skonį.

(Plačiau...)

Pasaulio šalių valiutos ir jų kursai – kas naudinga ir įdomu kiekvienam keliautojui (0)

Pinigai ne tik padeda „suktis“ pasauliui – jie taip pat gali padėti mums lengviau po jį keliauti (ypač, jei tai yra JAV doleris. Jungtinių Amerikos Valstijų doleris yra viena iš pačių stipriausių valiutų pasaulyje, kuri yra naudojama bene 25 pasaulio šalyse ir teritorijose. Tačiau, kaipgi pinigai „veikia“, kai mes keliaujame po pasaulį? Pažvelkime į visą tai iš arčiau.

(Plačiau...)

Karantino prablaškymui - net du filmai automobiliuose! (0)

Sekmadienį Jurbarke bus rodomi du filmai. Kinas DRIVE IN į miestą atkeliauja pirmą kartą!

Bilietai į filmą vaikams čia.

Bilietus į filmą suaugusiems čia.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook