Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Netaisyklingai dėvimos medicininės kaukės gali ne tik nepadėti, bet ir pakenkti (0)

Veidą dengiančios kaukės šiandien yra būtinybė. Nors viešoje vietoje be veidą dengiančios apsaugos lankytis negalima, vaistininkai pastebi, kad klientai tai daro ne visada teisingai. Pačių pasiūtos kaukės, respiratoriai ar medicininės kaukės – visos šios priemonės pasižymi skirtingomis savybėmis, į kurias svarbu žinoti prieš pradedant jas dėvėti.

(Plačiau...)

Antibiotikai: atsisakyti negalima, pamilti draudžiama (0)

Kai gydytojai paskiria vaikams antibiotikų, jų tėvai neretai susimąsto: ar tokie stiprūs vaistai nepakenks vaiko imunitetui dar labiau, ar tikrai jie yra būtini ir galbūt yra įmanomi kiti gydymo metodai. Pasak kompetentingų gydytojų, toks nerimas dažniausiai būna visiškai nepagrįstas, todėl vertėtų atsakingai vertinti visas visuomenės sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijas ir jokiu būdu šios grupės vaistais nepiktnaudžiauti.

(Plačiau...)

Tinkamiausios mokyklinės kuprinės pasirinkimas. Kaip? (0)

Tinkama kuprinė vaikams yra labai svarbus daiktas, kuris ne tik užtikrina, kad mažasis mokykloje su savimi visada turės pačius reikalingiausius daiktus, tačiau taip pat ir dėl per didelio svorio jo stuburas nepradės krypti.

(Plačiau...)

Planuojate įsirengti miegamąjį? Taisyklės, kurių tikrai verta laikytis, jei norite išvysti puikų rezultatą (0)

Miegamasis – vieta, kurioje praleidžiame labai daug savo laiko, tad norisi, kad jis būtų ne tik ergonomiškas, bet ir estetiškas. Taigi, jei ir jums svarbūs šie aspektai, turėtumėte laikytis tam tikrų taisyklių.

(Plačiau...)

Darbuotojų saugumas – svarbiausia (0)

Koronaviruso pandemija gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Ne išimtis ir darbo santykiai. Tenka priimti naują karantino situaciją ir neretai kyla įvairiausių klausimų, kuriuos skaitytojai siunčia tinklalapiui socdialogas.lt. Dalinamės aktualiausiais.

(Plačiau...)

Kodėl savo kieme verta pastatyti lauko sūpynes? (0)

Ruošiantis šiltajam sezonui ir baldais apstatinėjant kiemą ar sodą, pakankamai daug dėmesio susilaukia sodo sūpynės. Nors gali pasirodyti, kad šie gaminiai yra skirti tik pramogai (dėl to jiems vietos kartais pagailima), atidžiau susipažinus su visomis sūpynių ypatybėmis, tikrai kils noras jas pastatyti ir savo kieme. Kokie yra pagrindiniai šių lauko baldų privalumai?

(Plačiau...)

Kaip naudotis trimeriu lyg tikram profesionalui? (0)

Šiltasis sezonas ne tik suteikia galimybę dažniau pasimėgauti saulės spinduliais – šiuo laikotarpiu laukia ir įvairios sodo užduotys. Vienas iš dažniausių pasitaikančių darbų yra žolės pjovimas, kuriam pasitelkiamos ne tik žoliapjovės, bet ir manevringumu garsėjantys trimeriai. Nors žolės trumpinimas su šiuo įrankiu neatrodo itin sudėtingas, yra keli svarbūs dalykai, kuriuos vertėtų įsidėmėti.

(Plačiau...)

Renkamės naują palapinę ir smėlio dėžę: ko reikia nepamiršti? (0)

Įsibėgėjęs pavasaris yra kone pats tinkamiausias metas išsirinkti naują palapinę bei smėlio dėžę. Tačiau tam, kad šie pirkiniai iš tiesų džiugintų, jie turi maksimaliai pateisinti mūsų lūkesčius. Tad skubame pasidalinti svarbiais patarimais.

(Plačiau...)

Lyg būtų maža rūpesčių: su gamtos stichija susidūręs raseiniškis gyventojams turi patarimą (0)

Rūpesčių dėl karantino ir koronaviruso grėsmės šiomis dienomis – per akis, todėl dar viena nelaimė namuose ir dėl jos patirti nuostoliai gali būti išties skaudžiu smūgiu. Ką reiškia, kai nemalonumai užklumpa netinkamiausiu metu, teko patirti raseiniškiui Albertui, kuriam itin nemalonią išdaigą iškrėtė gamta. Kovo pabaigoje Vakarų Lietuvoje siautėjęs stiprus vėjas nuo vyro namo stogo nuplėšę tik pernai sumontuotus saulės energijos kolektorius ir apgadino pastato konstrukcijas. Laimei, Albertas savo turtą buvo apdraudęs ERGO draudimu, todėl jo patirti nuostoliai buvo kompensuoti, o apgadintas namų stogas – jau tvarkomas.

(Plačiau...)

Avarinis durų atidarymas. Ką vertėtų žinoti? (1)

Visiškai neplanuotai užsikirtusios automobilio durys, o gal prarastas namų raktas? Tokios problemos dažniausiai ištinka tuomet, kai skubame ir laikas yra nepaprastai brangus. Siekiant tokias situacijas išspręsti kaip įmanoma greičiau, vertėtų į pagalbą pasitelkti spynų meistrus.  Avarinis durų atidarymas padės išvengti nereikalingo streso bei sutaupys marias laiko, kuris būtų ištirpęs, bergždžiai mėginant su minėta problema tvarkantis savarankiškai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook