Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Miškus reikia ne tik sodinti, bet ir prižiūrėti (0)

Nenašias, sunkiai įdirbamas žemes turintys ūkininkai, pasinaudoję parama, gali jas apželdinti mišku. Antrojo etapo paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Miško veisimas“ priimamos iki lapkričio 16 dienos. Iš viso šiam laikotarpiui skirta 9 283 964 Eur. Kaip ir anksčiau, paraiškos teikiamos tik elektroniniu būdu, naudojantis Žemės ūkio ministerijos informacinės sistemos (ŽŪMIS) portalo internetine prieiga adresu: https://zumis.lt.

(Plačiau...)

Verta investuoti į biologinę saugą (0)

Ūkinių gyvūnų augintojai vėl kviečiami teikti paraiškas ir gauti paramą ūkių biologinei saugai sustiprinti. Afrikinis kiaulių maras – užkrečiama virusinė naminių bei laukinių kiaulių ir šernų liga. Lietuvoje ji plinta gana sparčiai. Nors žmonėms ši liga nepavojinga, bet, nesilaikant saugumo reikalavimų, gresia pavojus, kad per mėsą, kraują, vidaus organus  virusas išplis už ligos židinio ribų.

(Plačiau...)

Į ką atsižvelgti renkantis striukę internetu? (0)

Striukė – tai vienas svarbiausių šaltojo sezono drabužių, kuris ne tik užtikrina pakankamą šilumą, bet taip pat padeda apsisaugoti nuo lietaus ar sniego. Jau seniai praėjo tie laikai, kuomet drabužių pasirinkimas buvo ganėtinai skurdus: šiandien tikrai turime iš ko rinktis, tad apsispręsti ne visada yra paprasta. Pakankamai didelį moteriškų striukių pasirinkimą galite rasti apsilankę šioje internetinėje svetainėje:  https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-galanterija/drabuziai-moterims/paltai-striukes-moterims, kuri jus nustebins ganėtinai žemomis kainomis bei puikia drabužių kokybe. Natūralu, kad renkantis drabužius internetu tenka būti kur kas atidesniems: čia lankydamiesi neturėsime galimybės patikusių rūbų pasimatuoti, tačiau galėsime įvertinti keletą svarbių kriterijų, kurie tikrai padės atrasti pačias palankiausias galimybes. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti?

(Plačiau...)

Aulinukai 2020 rudeniui ir žiemai: kokios tendencijos laukia? (0)

Drąsiai galima sakyti, kad aulinukai yra viena populiariausiųjų šaltojo sezono avalynių, Ypač ši avalynė paklausi tarp dailiosios lyties atstovių. Jos ypač vertina aulinukus dėl puikaus komforto bei plačių pritaikymo galimybių, kuriant pačius įvairiausius įvaizdžius. Taigi, tikrai nesunku nuspėti, kad ne viena dailios lyties atstovė nuspręs save palepinti nauja aulinukų pora. Na, o, kad pavyktų išsirinkti pačius tinkamiausius dėmesį verta atkreipti ir į šio sezono tendencijas.

(Plačiau...)

Chorai suvienija kartas (0)

Dalyvavimo choro veikloje privalumus pedagogė, keturių miesto chorų vadovė Danutė Lapienė galėtų vardyti ilgai, tačiau pasak pašnekovės vieni pagrindinių – dainos ne tik kelia nuotaiką, bet ir suvienija.

(Plačiau...)

COVID-19 paveiktiems ūkiams ir nedidelėms įmonėms – išimtinė laikina parama (0)

Nuo Lietuvą užklupusios koronaviruso pandemijos nukentėjo ir ūkininkai, ir labai mažos bei  mažos įmonės. Būtent jiems skirta išimtinė laikina parama pagal naują Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonę. Iš viso planuojama paremti apie 1,9 tūkst. paraiškų. 

Paraiškas paramai gauti bus galima teikti vieną mėnesį nuo spalio 19 iki lapkričio 20 d.

(Plačiau...)

Planuojate įsirengti svetainę? Turime keletą patarimų jums (0)

Drąsiai galima sakyti, kad būtent svetainė yra viena svarbiausių vertų namuose – juk būtent čia po dienos darbų, svarbiausių įvykių aptarti susirenka visa šeima, prisėsti pakviečiame ir užsukusius svečius, o ir patys turime savo širdžiai mielą kampelį, kur prisėdame išgerti arbatos ar paskaityti knygos. Taigi, belieka tik pridurti, kad kiekvieną kartą, kai nusprendžiate įsirengti svetainę, šiam procesui turite skirti daug dėmesio. Tad, jei planuojate įsirengti svetainę, turime jums keletą svarbių patarimų. 

(Plačiau...)

Ko svarbu nepamiršti renkantis šviestuvus ir planuojant apšvietimą namuose? (0)

Kai įrenginėjate būstą arba ruošiatės jį pirkti, o gal net prieš atliekant renovaciją būtina pagalvoti apie apšvietimą. Tiek interjero dizaineriai, tiek patys jūs puikiai suprantate, kad apšvietimo parinkimas daro didžiulę įtaką patalpai ir buvimo joje komfortui. Jeigu šviesa bus per ryški – ji vargins. Na, o, jeigu šviesa bus per blausi – kambaryje nepavyks nei komfortiškai skaityti, nei veikti kažką kito. Tačiau apšvietimas gali ir vizualiai padidinti ar sumažinti patalpą, kas kartais būna labai naudinga būstui. Taigi, jau žinome dažniausius apšvietimo privalumus, laikas išsiaiškinti ir kitus svarbius akcentus bei detales, kurių verta nepamiršti, kada renkamės šviestuvą ir planuojame apšvietimą namuose.

(Plačiau...)

Melioracija – vienas iš valstybės prioritetų (0)

Melioracija – viena aktualiausių temų mūsų šalies žemdirbiams. Pagrindinė žemės ūkio gamyba vyksta melioruotoje žemėje ir jos efektyvumą lemia sureguliuotas dirvos vandens režimas – drenažas. Bendras sausinamas žemės plotas Lietuvoje siekia apie 3 mln. ha. Melioruotose žemėse įrengta 63 tūkst. km įvairios paskirties griovių, per 1,6 mln. km drenažo linijų, 68,14 tūkst. hidrotechnikos statinių, 736,2 tūkst. drenažo įrenginių, 88 sausinimo ar drėkinimo siurblinės, 492,6 km apsauginių pylimų, per 16 tūkst. km kelių, 358 tvenkiniai.

(Plačiau...)

Džiaugiuosi, kad mečiau, ir raginu tave padaryti tą patį (0)

Ne kiekvienas žmogus yra pakankamai ryžtingas ir stiprus, kad nutaręs imtis kardinalių pokyčių to neatidėliotų ir sąžiningai laikytųsi sau duoto žodžio. Juolab kai kalbama apie metimą rūkyti, – neretai prireikia ne tik begalinio noro, bet ir plieninės valios.

Televizijos laidų prodiuseris ir BIX grupės lyderis Saulius Urbonavičius-Samas sutiko pasidalyti savo sėkmės istorija ir papasakoti, kodėl nusprendė mesti rūkyti, kaip sekėsi žengti pirmąjį žingsnį sveikesnio gyvenimo link ir kokius naujojo etapo privalumus įžvelgia.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook