Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

„Maxima“ leidinys padės efektyviau planuoti pirkinius (0)

Kiekvienam pirkėjui yra aktualu ne tik įsigyti reikalingos produkcijos, bet taip pat ir sutaupyti pinigų, todėl Maxima leidinys visada gali padėti gauti reikalingą informaciją. Šiame periodiniame leidinyje yra pateikiama visa svarbiausia informacija apie šiuo metu galiojančias akcijas, todėl pirkėjai gali paprasčiau susidaryti būsimų pirkinių sąrašą. „Maxima“ visada džiugina pirkėjus ypatingais pasiūlymais, todėl turėsite galimybę numatyti svarbiausius pirkinius.

(Plačiau...)

„Flamingo“ plieninė lietaus nuvedimo sistema – patikima apsauga nuo vandens pertekliaus (0)

Kai kurie pastatų konstrukciniai elementai yra tokie įprasti, jog šių buvimas yra savaime suprantama net vaikui. Tai akivaizdu žvelgiant į mažylių piešinius. Pavyzdžiui, kone kiekviename piešinyje, kuriame pavaizduotas namas, galime pamatyti stogą, duris, kaminą, langus. Dar pridėkime žydinčias gėles, plaukiantį debesėlį ir besišypsančią saulutę ir štai jums idiliškas, už „širdies griebiantis“ vaizdelis. Tiesa, realybė yra gerokai kitokia. Namo savininkas bus patenkintas kaip ta saulutė tik tokiu atveju, jei statant naują ar rekonstruojant seną pastatą, nepamiršta bus ir „Flamingo“ plieninės lietaus nuvedimo sistema. Arba analogišką funkciją atliekantis kito prekinio ženklo gaminys, pasirinktas įvertinus šio charakteristiką bei turimus individualius pageidavimus. Kiek nemalonumų pridaryti gali vandens perteklius, nevaržomai tekantis pastatu bei greta esančia teritorija.

(Plačiau...)

Komoda: baldas, paversiantis erdvę stilinga (0)

Komodos – baldai, kurie neretai namuose tarnauja dešimtmečiais. Jos universalios, stilingos ir ilgaamžės. Tačiau jas renkantis neretai gali kilti daug klausimų. Pateikiame patarimų ir faktų apie šį puikų, visiems gerai pažįstamą baldą.

(Plačiau...)

Konsultavimo paslaugos kaime – abipusė nauda (0)

Siekiantiems tobulėti ūkininkams – gera žinia. Nuo lapkričio 20 iki gruodžio 21 dienos jie gali pretenduoti į paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonės „Konsultavimo paslaugos, ūkio valdymo ir ūkininkų pavadavimo paslaugos“ veiklos sritį „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“.

(Plačiau...)

Vaizdo ir garso įrašų klastotės gali ir stulbinti, ir šiurpinti (0)

Žiūrite, ir netikite savo akimis. Vaizdo siužete Amerikos garsenybė staiga užtraukia rusišką dainelę. Tik po kurio laiko suprantate, kad vaizdas yra pakeistas ir suklastotas pasitelkus šiuolaikines technologijas. Tokios sintetinės vaizdo klastotės angliškai yra vadinamos „deepfake“.

Kol kas ši „deepfake“ technologija dažniausiai naudojama pramoginiais tikslais, tačiau kibernetinio saugumo ekspertai įspėja, kad sintetinės vaizdo klastotės gali būti panaudojamos ir piktais kėslais – siekiant apgauti, suklaidinti ir net supriešinti visuomenę. Vaizdo klastotei sukurti pakanka poros šimtų konkretaus asmens nuotraukų.

(Plačiau...)

Žemės ūkio produktams perdirbti – svari parama (0)

Rugpjūčio mėnesį baigėsi paraiškų priėmimas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“. Liepos 20–rugpjūčio 21 d. vykusiam paraiškų teikimo etapui buvo skirta 14 705 213 Eur paramos lėšų. Šiuo laikotarpiu iš viso žemės ūkio perdirbėjai pateikė 26 paraiškas, kuriose bendra prašoma paramos suma siekė 7 386 247 Eur. Pasak pareiškėjų, parama leis plėstis ir išlikti konkurencingais rinkoje.

(Plačiau...)

Galima pretenduoti į išimtinę laikinąją paramą (0)

Dėl koronaviruso epidemijos nukentėję žemės ūkio produktų perdirbėjai – žemės ūkio veiklos subjektai, savarankiškai vykdantys veiklą asmenys, mažos ir labai mažos įmonės galės pasinaudoti  išimtine jiems skiriama laikina parama pagal naują Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonę „Išimtinė laikina parama ūkininkams ir mažoms bei vidutinėms įmonėms (MVĮ), kuriuos ypač paveikė COVID-19 krizė“. Paraiškas paramai gauti galima teikti iki lapkričio 20 d. Iš viso planuojama patenkinti apie 1,9 tūkst. paraiškų.

(Plačiau...)

Gyvenimas kaime turi privalumų (0)

Anykščių rajono jaunieji ūkininkai Kotryna ir Algimantas Meidai prieš porą metų įsteigė smidrų ūkį. Pasinaudodami parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui 2018 metais jie 2 ha plote įsteigė smidrų plantaciją. Jų svarbiausias pagalbininkas išaugintai produkcijai realizuoti – socialiniai tinklai.

(Plačiau...)

Startuoja nauja mobilioji programėlė „Korona Stop LT“ (0)

„Korona Stop LT“ tikslas – kuo greičiau nutraukti koronaviruso infekcijos plitimą, įspėjant programėlės naudotojus apie kontaktą su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu ir pateikiant rekomendacijas, kaip elgtis toliau.

Kuo didesnis šios mobiliosios programėlės naudotojų skaičius, tuo koronaviruso infekcijos suvaldymas bus efektyvesnis, todėl piliečiai raginami nemokamai ją atsisiųsti ir naudoti.

(Plačiau...)

Kiekviena diena – naujas iššūkis (0)

Vienas numalšintas kovos su koronavirusu etapas jau praeityje, tačiau šiandien, pradėjus itin sparčiai augti užsikrėtimų skaičiui, Lietuvoje griežtinamos karantino sąlygos, o pasaulio šalys, siekdamos apsisaugoti, užveria sienas, įveda komendanto valandas ir skelbia karantinus.

Apie tai, kaip šiuo metu sekasi ir kokia didžiausia grėsmė kyla medicinos įstaigoms, pasakoja Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų (VULSK) Infekcinių ligų centro Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vadovas Linas Svetikas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook