Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Vyriškos žieminės kepurės turi atspindėti charakterį (0)

Jei anksčiau, kalbant apie vyrų bei moterų požiūrį į stilių, buvo galima išskirti dvi priešingas kategorijas (vienos dažniausiai mėgdavo puoštis, tuo tarpu kiti gyvenime vadovaudavosi posakiu, jog vyrui užtenka būti šiek tiek gražesniam už velnią), tai šiandien tokio akivaizdaus skirtumo tikrai nebėra. Gatvėse vaikštinėja daug akį traukiančių moterų, tačiau džiugu, jog netrūksta ir stilingų, savimi besirūpinančių (ar leidžiančių kažkieno kito rankai prie to prisidėti) stipriosios lyties atstovų. Vis dažniau dėmesys kreipiamas ne tik pagrindiniams rūbams, bet ir tokioms detalėms, kaip, pavyzdžiui, žieminės vyriškos kepurės. Būtent pastarosios, atėjus šaltajam sezonui, sulaukia vis daugiau dėmesio.

(Plačiau...)

Išimami dantų protezai nemokamai: kam priklauso ir kaip gauti finansavimą? (0)

Šiuolaikinis pasaulis pažengė taip toli į priekį, kad praeityje kamavusios sveikatos problemos dažnai nebeatrodo tokios baisios ir varginančios. Lietuvoje apie 30% vyresnių nei 65 metų amžiaus lietuvių neturi savų dantų. Priežasčių daugybė: netinkama burnos priežiūra, odontologų baimė ir jos skatinami reti apsilankymai odontologo kabinete, per dažnas saldumynų vartojimas ir t.t. Tačiau tai ne tik senjorų sveikatos problema – skaičiai rodo, kad daugiau nei 20% vyresnių nei 45 metų amžiaus Lietuvos gyventojų susiduria su ta pačia problema – dėl sveikatos problemų dantų netekti gali net vaikai.

Netekus vieno ir daugiau dantų palankiausia sriegtis implantus, bet ypač vyresniame amžiuje pacientai, kamuojami baimių arba vengdami skausmo renkasi paprastesnį variantą – išimamus dantų protezus. CLINIC | DPC pardavimų vadovė Laura Bukaveckienė dalinasi žinia – pasinaudoję ligonių kasų skiriamais pinigais, nelaukiant antrojo laiško, išimamus dantų protezus jums pagamins be jokios priemokos.

(Plačiau...)

Nemokamai dėl koronaviruso tiriami riziką užsikrėsti turėję asmenys (1)

Lietuvą kaustant koronaviruso (COVID-19) pandemijai, kaip niekad reikalingas piliečių budrumas ir atsakingumas.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Razmuvienė pasakoja apie koronaviruso infekcijos tyrimus ir primena taisykles, kurių reikia laikytis vykstant į mobilųjį patikros punktą.

(Plačiau...)

Rytinės kavos puodukas gali virsti visą gyvenimą džiuginsiančiu atsiminimu (0)

Gyvename ypatingu laikotarpiu, kai dėl iškilusių apribojimų, daugybė žmonių yra priversti bent trumpam pristabdyti savo profesinę, akademinę ar sportinę veiklą. Na, o tai, reiškia ir tai, kad pagaliau dauguma žmonių turės šiek tiek daugiau laisvo laiko, apie kurį tikriausiai visada svajojo. Ir tik nuo pačių priklausys, kaip tą laiką praleis. Na, o praleisti jį galima iš tiesų labai labai įspūdingai – taip, kad netgi rytinės kavos gėrimas taptų visą gyvenimą džiuginsiančiu atsiminimu. Nežinote, kaip tai padaryti? Turime keletą pasiūlymų.

(Plačiau...)

Darbas Vokietijoje: ko reikia, kad galėtumėte tikėtis itin solidaus atlygio? (0)

Vokietija – viena iš tų šalių, kurioje ypač gausu darbo pasiūlymų. Dar daugiau, nereikia pamiršti, kad ši šalis – netoli Lietuvos, tad, jei nutiktų taip, kad išvyktumėte ten dirbti, kelionės namo tikrai netruktų ilgai ir galėtų dažnai išvysti savo artimuosius. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad užsienyje norinčius dirbti žmones, domina ne tik tai, ar lengva bus surasti darbą ir kaip dažnai pavyks suplanuoti keliones į Lietuvą. Ne ką mažiau svarbus yra ir kitas akcentas – ko reikia, kad būtų galima tikėtis itin solidaus atlygio? Tam tikri ženklai iš tiesų egzistuoja. 

(Plačiau...)

Smulkiems ir vidutiniams ūkiams atiteko didžioji paramos dalis (0)

Šiais metais ypatingas dėmesys skirtas smulkiems šeimos ir vidutiniams ūkiams bei jauniesiems ūkininkams paremti. Daugeliui tai tapo galimybe modernizuoti ar net išsaugoti savo ūkius.

(Plačiau...)

Tautvilas Putvis ūkininkauja proprosenelio žemėje (0)

„Kiek save pamenu – visą laiką padėdavau tėvams ūkyje, tad savo ūkio įkūrimas buvo tik laiko klausimas“, – savo pasirinkimą apibūdina prieš trejus metus Kelmės rajone ūkininkauti pradėjęs 29 metų Tautvilas Putvis.

(Plačiau...)

Jaukumu ir šiluma alsuojančios dovanos dailios lyties atstovėms: kuo nudžiuginti? (0)

Visi stipriosios lyties atstovai puikiai žino, kad malonių staigmenų ir mielų dovanų antrajai pusei, mamai, sesei tikrai niekada nebus per daug. O ypač tokiu laikotarpiu, kai už lango niūru ir tamsu. Tad tikrai nereikia ieškoti daugiau priežasčių, kodėl vertėtų sau svarbias dailiosios lyties atstoves pradžiuginti jaukumu ir šiluma alsuojančiomis dovanomis. Na, o, jei stokojate idėjų, turime jų ne vieną.

(Plačiau...)

Kai nejauti simptomų, tačiau sergi liga, galinčia sukelti vėžį (0)

Klaidingai manoma, kad sergant lytiškai plintančia liga visuomet turi jausti tam tikrus simptomus – perštėjimą, deginimo jausmą ar nemalonų kvapą. Deja, dažnai infekcijos, neturinčios visiškai jokių požymių, būna pačios pavojingiausios ir gali sukelti mirtiną grėsmę arba ilgalaikius ir nepranykstančius sveikatos pakitimus.

Apie pagrindines lytiškai plintančias ligas, apsisaugojimo ir profilaktinių patikrinimų svarbą ir lytinį švietimą pasakoja Vilniaus gimdymo namų vyr. rezidentė-gydytoja akušerė ginekologė Patricija Kasilovska.

(Plačiau...)

Pirmojo įspūdžio galia: kodėl degustuojant ir patiekiant maistą svarbus ne tik skonis? (0)

Kuomet siekiate įsigyti naują namų apyvokos prietaisą ar automobilį, visuomet svarbu jį pirmiausia išbandyti, o tik vėliau priimti lemiamą sprendimą – pirkti ar nepirkti. Maiste ši taisyklė taip pat galioja, tačiau ji pritaikoma kiek kitaip – degustuojant ir savu skrandžiu įsitikinant, jog ateityje patiektas maistas ar gėrimai nenuvils ne tik šventės šeimininkų, bet ir jų svečių. Ši praktika taip pat itin svarbi tuomet, kai siekiama atidaryti naują maitinimo įstaigą ir norima įsitikinti, jog sudarytas meniu patenkins visus išalkusių bei ištroškusių klientų norus, pamalonins jų skonio receptorius.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook