Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Apsispręskime: savo imunitetą kurti ar naikinti? (1)

Imunitetas – tai organizmo gebėjimas neutralizuoti ir iš organizmo pašalinti svetimomis identifikuotas medžiagas, vadinamas antigenais, susiformuojantis dviem būdais. Organizmo apsauga atsiranda natūraliai persirgus kokia nors infekcija arba yra dirbtinai sukuriama vakcinacijos būdu.

Skiepijimas – vienas didžiausių laimėjimų sveikatos priežiūros srityje ir vienas svarbiausių žmonijos išradimų, apsaugantis žmonių gyvybes ir likviduojantis ligas. Nepaisant to, visuomenėje į vakcinaciją vis dar žiūrima dviprasmiškai.

(Plačiau...)

Kokios verslo dovanų tendencijos vyraus kitąmet? (0)

Verslo dovanos dovanojamos jau ilgą laiką. Tai gana įprasta praktika daugumoje įmonių. Dažnai, norint jas dovanoti įmonių vadovams kyla daug klausimų, dvejonių, apsvarstymų: ar verta? Jei verta, kokias jas dovanoti? Kaip dovanoti? Tai – normalu. Specialistai dalinasi įžvalgomis, kodėl verslo dovanos svarbu, ir kokias jas dovanoti ateinančiais metais, kad būtų užtikrinti sklandūs verslo santykiai.

(Plačiau...)

Naujame kabinete – tik kokybiška kosmetologija (0)

Jurbarke duris atvėrė estetinės kosmetologijos kabinetas. Jame kas antrą savaitę diplomuota dermakosmetologė siūlo kokybiškas veido priežiūras. Klientai čia sulaukia ne tik profesionalia įranga bei kosmetika atliekamų procedūrų, bet ir jiems reikalingų konsultacijų.

(Plačiau...)

Paskutinės savaitės smulkiesiems ūkininkams kreiptis paramos (0)

Gruodis – paskutinis mėnuo, kai smulkiesiems ūkininkams skiriamos vienkartinės ar periodinės išmokos, kurios turėtų bent iš dalies kompensuoti pirmojo karantino laikotarpiu – nuo kovo iki birželio – prarastas pajamas. Dar šiemet išmokas gaus tie ūkininkai, kurie prašymą suskubs pateikti šią savaitę.

(Plačiau...)

Dūmų detektorius namuose įsirengė du trečdaliai Lietuvos gyventojų (0)

Naujausiais duomenimis, dūmų detektorius namuose yra įsirengę 59 proc. Lietuvos gyventojų. Tyrimas parodė, kad 37 proc. dūmų detektorius turinčių mūsų šalies žmonių juos yra įsirengę, nes supranta šių prietaisų prevencinę svarbą, o 22 proc. juos turi dėl to, kad jie privalomi. Dūmų detektorių neturintys Lietuvos gyventojai dažniausiai žino apie būtinybę juos įsirengti. Nuo šių įrenginių paskelbimo privalomais visose gyvenamosiose patalpose praėjo pustrečių metų.

(Plačiau...)

Surinks rūšiuojamas atliekas (0)

Mieste gruodžio 11-ąją, penktadienį, bus renkamos popieriaus, plastiko, metalo pakuočių atliekos (konteineris mėlynu dangčiu) iš individualių valdų, praneša Jurbarko komunalininkas. 

(Plačiau...)

Kaip atnaujinti namų aplinką išvengiant remonto darbų? (0)

Kad ir kaip būtume išpuoselėję savo namų aplinką, tenka pripažinti, jog anksčiau ar vėliau ateina metas, kai pasirinkti interjero sprendimai šiek tiek pabosta. Visgi, tam, kad ir vėl mėgautumėtės jaukiais namais, nebūtina galvoti apie generalinį remontą – kartais užtenka pasitelkti kelias paprastas gudrybes, jog interjeras nušvistų visiškai kitokiomis spalvomis. Išskyrėme keletą tokių idėjų – galbūt jas pritaikysite ir savo namams.

(Plačiau...)

Jurbarke baigti įgyvendinti komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtros projekto darbai (1)

Jurbarko rajone dar 2016 m. pradėto projekto „Tauragės regiono komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“, kuriuo siekiama išplėtoti komunalinių atliekų surinkimo ir paruošimo naudoti pakartotinai infrastruktūrą, darbai jau baigti. Jurbarke įrengtos naujos požeminės ir antžeminės konteinerių aikštelės, didžiųjų atliekų surinkimo aikštelėje (DASA) įrengtas pastatas, skirtas pakartotinai naudoti tinkamiems daiktams laikinai saugoti, individualių namų valdoms išdalinti žaliųjų atliekų konteineriai bei kompostavimo dėžės.

(Plačiau...)

Mitai, kuriuos dažniausiai girdime apie namų techniką (0)

Nors atrodo, kad visi buityje naudojami prietaisai ir įrenginiai yra mums puikiai pažįstami, per daugybę metų įsivyravo nemažai keistų mitų, kurie gerokai apsunkina jų naudojimą, o tuo pačiu – ir mūsų kasdienybę. Jei norisi, kad buities darbai klostytųsi kaip įmanoma sklandžiau, o kiekvieno įrenginio privalumus išnaudotumėte maksimaliai, turėtumėte nustoti tikėti žemiau pateiktais teiginiais – atrinkome pačius populiariausius.

(Plačiau...)

SEO paslaugos - kuo jos yra naudingos? (1)

Dabartiniais interneto laikais vis dažniau išgirstame sąvoką - SEO. Dažnam vartotojui šios trys raidės visiškai nieko nereiškia. Bet gal vertėtų panagrinėti giliau ir suprasti, kokią naudą tas SEO duoda?

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook