Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Susikaupė nepakeliamos skolos: bankrutuoti Lietuvoje ar dairytis į užsienį? (0)

Jei siektume išvardinti priežastis, dėl kurių galėtų susidaryti nepakeliamos skolos fiziniam asmeniui, tai, matytume, kad jų yra iš tiesų labai daug. Gali būti, kad asmuo tiesiog tinkamai neįvertino savo finansinės situacijos ir iš banko pasiskolino daugiau pinigų, nei iš tiesų gali atiduoti;  neteko pagrindinio savo darbo ar papildomų pajamų šaltinių, o galbūt susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis (ar jos ištiko artimą žmogų), todėl savo noru teko palikti puikiai apmokamą darbą.

(Plačiau...)

Ar verta persėsti į hibridinį automobilį? (0)

Per pirmojo karantino piką pavasarį – kovo-balandžio mėnesiais gatvėse buvo žymiai mažiau praeivių ir transporto. Pravėrę langą galėjome džiaugtis tyla ir švaresniu oru. Šiuo metu miestų gatvėse vėl garsiai riaumoja automobiliai ir girdimas triukšmas skatina susimąstyti: ar įmanoma patogiai keliauti kur kas tylesnėmis ir aplinkai draugiškesnėmis transporto priemonėmis?

Pasirodo, ant dviračio sėsti nebūtina. Alternatyva įprastiems yra hibridiniai automobiliai, kurie dirba tyliai, yra itin ekonomiški, o norintiems juos įsigyti netgi taikoma valstybės parama.

(Plačiau...)

Vaiko dienotvarkė: kiek laiko leisti jam naudotis kompiuteriu? (0)

Gyvename XXI amžiuje, kur kiekviena diena yra tarsi nauja pradžia ir nauja istorija. Atradimų ir išradimų kupinas pasaulis keičiasi nesustabdomu greičiu, prie kurio ritmo turime prisitaikyti visi  ir maži, ir dideli.

Dienos režimas yra puikiai pažįstamas nuolat skubantiems ir lekiantiems suaugusiesiems, kurie stengiasi suderinti darbą ir šeimą, tačiau neretai vaikų dienos režimas yra paliekamas natūraliai tėkmei, tikimasi, kad jis susiformuos savaime, tačiau dėl tokio nusistatymo ateityje gali kilti problemų.

Apie tai, kodėl svarbu vaikams nuo mažens formuoti dienos režimą ir kontroliuoti technologijų naudojimosi laiką, pasakoja vaikų psichologė Emilija Baltrūnaitė.

(Plačiau...)

Planuojate dovanoti apatinį trikotažą? Jums pravers 5 naudingi patarimai (0)

Išrinkti tinkamą dovaną ne visada yra paprasta, o didžiausių sunkumų kyla tada, kai atrodo, kad įvairių tipų dovanos jau buvo įteiktos anksčiau. Kai norisi, kad dovana taptų tikrai malonia staigmena, kartais tenka kaip reikiant pasistengti, tad nieko keisto, kad gana dažnai yra pasirenkamos tikrai asmeniškos dovanos. Vienas tokių galimų pasirinkimų – tai apatinis trikotažas moterims, kurio gausa internetinėse parduotuvėse yra tiesiog stebinanti. Jei nuspręstumėte įteikti būtent tokią dovaną, jums tikrai pravers keli naudingi patarimai, kuriais pasinaudoję priimti tam tikrus sprendimus galėsite gerokai paprasčiau.

(Plačiau...)

Vis daugiau vartotojų šviežių produktų ieško ūkiuose (0)

Vis daugiau gyventojų ir maitinimo įmonių šviežių kaimiškų produktų nusipirkti šiandien dairosi nebe įprastose parduotuvėse, o tiesiai iš ūkininkų bei kitų gamintojų. Tokioms vadinamosioms trumposioms maisto tiekimo grandinėms kurti ir populiarinti pasitarnauja Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) parama. Ja siekiama, kad ūkininko ūkyje užaugintas ar pagamintas šviežias ekologiškas produktas pasiektų vartotojus trumpiausiu keliu.

(Plačiau...)

Valentino dienos dovanos ir šventinio vakaro idėjos jums abiems (0)

Artėja Valentino diena, tad pats laikas pagalvoti apie dovanas savo mylimiesiems. Štai keletas dovanų idėjų, kuriomis džiaugsitės kartu su savo artimiausiu žmogumi.

(Plačiau...)

Pasiskiepydami saugome savo ir aplinkinių sveikatą (0)

Koronaviruso pandemija yra didžiulio masto pasaulinė krizė, paliekanti skaudžius padarinius ir turinti milžinišką neigiamą poveikį ne tik žmogaus sveikatai, bet ir socialiniam bei ekonominiam gyvenimui. Norint greičiau grįžti į įprastą rutiną ir apkabinti seniai matytą artimą žmogų, yra būtinas visuotinis imunitetas, o jį įmanoma suformuoti tik skiepijantis.

Apie koronaviruso vakcinacijos svarbą, ištirtą skiepų efektyvumą ir dezinformaciją kalba Santaros klinikų direktorius medicinai, gydytojas hematologas Valdas Pečeliūnas.

Taip pat aktoriaus Mariaus Jampolskio žmona Renata Jampolskė dalijasi savo šeimos skiepijimosi patirtimi ir pasakoja, kodėl planuoja skiepytis ir nuo koronaviruso.

(Plačiau...)

5 būdai, kaip nustebinti Ją per Valentino dieną (0)

Nors yra sakoma, jog meilės diena turėtų būti švenčiama ne vieną dieną metuose, o ištisus metus, vis dėlto kodėl nepasinaudojus šia švente ir nepraleidus daugiau laiko su savo antrąja puse. Valentino diena – puiki proga vyrams, dažnai jausmų atžvilgiu esantiems santūresniems, išreikšti savo meilę, atsiriboti nuo įvairių darbų bei visą dėmesį skirti savo mylimajai, nustebinant ją kažkuo ypatingu. Visgi sugalvoti, kaip tai padaryti, kartais gali būti šiek tiek sudėtinga, tad kad užduotis taptų lengvesnė, šiame straipsnyje pateiksime keletą idėjų, ką smagaus galima nuveikti per Valentino dieną.

(Plačiau...)

4 gėlių pirkimo tendencijos, išryškėsiančios šiemet (0)

Šie metai gėlių industrijos pasauliui, kaip ir visiems kitiems verslams, buvo kupini iššūkių ir naujovių. Nepaisant pakitusio mūsų gyvenimo ritmo, grožio, kokybės, estetikos ir gerų emocijų troškimas niekur nedingo. Padidėjusį poreikį kurti jaukią aplinką pastebi specialistai, kurių viena pagrindinių veiklų – gėlių pristatymas. Nors šie metai kitokie, į spalvingą ir pozityvias emocijas skatinantį gėlių pasaulį jie atnešė šviežio oro gūsį ir suformavo naujus pirkėjų įpročius.

(Plačiau...)

Ruloninė stogo danga: svarbiausi klausimai ir atsakymai (0)

Jei planuojate statyti namus arba juos atnaujinti, tai, išlieka labai didelė tikimybė, jog panorėsite išbandyti ir tuos gaminius, kurių anksčiau dar niekada nenaudojote. Tačiau taip pat ne paslaptis, kodėl yra daugybė įvairių žaliavų bei gaminių, kuriuos būtų galima panaudoti statant ar atnaujinant namus ir gaunant iš to labai daug naudos, tačiau pastarieji taip niekada ir nebūdavo pasirinkti, kadangi daugumai vartotojų tiesiog pritrūkdavo informacijos. Vienas tokių gaminių, kuris taip pat dažnai lieka nepasirinktas vien tik todėl, kad dauguma apie jį nežino svarbios informacijos, yra ruloninė stogo danga. Taigi, jei ir jūs planuojate statyti namus ar juos atnaujinti, tačiau vis dar dvejojate, ar ruloninė stogo danga galėtų būti geras pasirinkimas, kviečiame susipažinti su svarbiausiais klausimais bei atsakymais apie šį gaminį. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook