Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Ruloninė stogo danga: svarbiausi klausimai ir atsakymai (0)

Jei planuojate statyti namus arba juos atnaujinti, tai, išlieka labai didelė tikimybė, jog panorėsite išbandyti ir tuos gaminius, kurių anksčiau dar niekada nenaudojote. Tačiau taip pat ne paslaptis, kodėl yra daugybė įvairių žaliavų bei gaminių, kuriuos būtų galima panaudoti statant ar atnaujinant namus ir gaunant iš to labai daug naudos, tačiau pastarieji taip niekada ir nebūdavo pasirinkti, kadangi daugumai vartotojų tiesiog pritrūkdavo informacijos. Vienas tokių gaminių, kuris taip pat dažnai lieka nepasirinktas vien tik todėl, kad dauguma apie jį nežino svarbios informacijos, yra ruloninė stogo danga. Taigi, jei ir jūs planuojate statyti namus ar juos atnaujinti, tačiau vis dar dvejojate, ar ruloninė stogo danga galėtų būti geras pasirinkimas, kviečiame susipažinti su svarbiausiais klausimais bei atsakymais apie šį gaminį. 

(Plačiau...)

Drabužinės turinys – daugiau nei vien tik stilingi džinsai bei patogūs megztiniai (0)

Drąsiai galima sakyti, kad būtent drabužinė yra viena svarbiausių vietų mūsų namuose- juk būtent joje slepiasi mūsų apranga bei jau pagyvinti skirtos detalės. O, drabužiai kaip žinia, juk yra vienas svarbiausių mūsų kasdienybės elementų – jie ne tik mus saugo nuo šalčio, bet ir leidžia pasipuošti, todėl labiau pasitikime savimi, be to, galima išreikšti savo asmenybę, pomėgius ir t.t. Tačiau svarbiausia pabrėžti, kad iš tiesų drabužinė yra kur kas daugiau nei vien tik stilingi džinsai arba šilti megztukai, kuriuos galėtume vilkėti kasdien. Verta pastebėti, jog jei apie save norime pasakyti, jog esame pasiruošę visiems gyvenimo atvejams, tuomet mūsų drabužinėje turėtų atsidurti ir tam tikrų drabužių komplektai. Aptarkime, kokie turėtų būti reikalingiausia.

(Plačiau...)

Dienos planas moko produktyvumo ir atitraukia nuo informacinių technologijų (0)

Vaiko dienos režimas – tai tiksliai nustatyta jo veiklos, pavyzdžiui, poilsio, miego ar mitybos, tvarka bei taisyklių ir priemonių sistema tam tikram tikslui įgyvendinti.

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos stiprinimo skyriaus visuomenės sveikatos specialistė Diana Aleksejevaitė pasakoja, kaip visa tai yra fiziologiškai pagrįsta, ir pataria, kaip suvaldyti naminį chaosą šiais nelengvais laikais.

Vaikų mados ir gyvenimo būdo tinklaraščio autorė Ieva Arnauskienė dalijasi savo patirtimi, kaip jai sekasi suvaldyti dienos režimą auginant keturis vaikus.

(Plačiau...)

Dovanos merginai (0)

Laikas kartu tiesiog skriete skrieja! Vieną akimirką ji geriausia draugė, kitą – mergina, o nespėję apsidairyti suplanavote visą likusį gyvenimą. Kiekvieną akimirką norisi šią moterį nustebinti vis kitaip, todėl dovanos merginai yra nemenkas išbandymas. Kaip jai padaryti siurprizą, kokio dar iki šiol nėra buvę?

(Plačiau...)

Viskas vienoje vietoje apie išmokas skirtingais gyvenimo atvejais – www.kasmanpriklauso.lt (0)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pristato naują informacinę svetainę www.kasmanpriklauso.lt ir kviečia šalies gyventojus ja naudotis ieškant informacijos apie socialinę paramą skirtingais gyvenimo atvejais: auginant vaiką, nusprendus įvaikinti ar globoti, norint įsigyti ar išsinuomoti pirmą būstą, netekus darbo ir patiriant finansinių sunkumų, susirgus ar slaugant šeimos narį, tapus neįgaliu ar sulaukus senatvės arba netekus artimo žmogaus. 

(Plačiau...)

Kodėl meditacija tokia reikšminga karantino metu ir kokį atsipalaidavimo būdą pasirinkti? (0)

Meditacija lotynų kalba reiškia gilų apmąstymą susikaupus (lot. Meditat). Pats terminas ilgai buvo naudojamas krikščioniškiems susitelkimo pratimams apibūdinti ir tik 19 a. buvo pritaikytas kaip bendrinis pavadinimas visų religijų dvasinėms praktikoms apibūdinti. Vos išgirdę žodį meditaciją, žmonės dažnai įsivaizduoja lotoso poza sėdinti budistų vienuolį. Tokia vizualizacija tapo tipine meditacijos iliustracija, bet nėra visiškai teisinga ir pilna. Jei siesime meditaciją su religinėmis praktikomis, tuomet ji tikrai bus visuomet lydima malda ar mantra ir ves į tokias praktikas kaip krikščionių kontempliacija, sufijų murakaba, budizmo dzenas ar kt. Tačiau šiandien meditacijos terminas apima kur kas daugiau ir mūsų kasdieniniame gyvenime gali rasti vietą pačiais įvairiausiais pavidalais.

Dar pernai prasidėjus visuotiniams apribojimams, meditacijas pradėta minėti kur kas dažniau nei iki tol. Nieko keisto, nes niekada gyvenime dar neturėjome tokio gilaus laiko, nukreipto tik į mus pačius. Atsiskyrus nuo žmonių gausos, aktyvių pramogų, kelionių, švenčių ir net artimųjų nebeliko nieko kito kaip akis į akį susipažinti su savo vidiniu pasauliu. Ir jei iki tol galėjome pabėgti nuo savo minčių į kažkokią veiklą ir gyvą pašnekesį, karantinas privertė ieškoti kitų būdų. Iš psichologų praktikos žinoma, jog žmogus, kurį kankina perdėta minčių gausa, gyvena nuolatiniame chaose ir strese. Būtent iš šios chaoso būsenos kyla didelė rizika susirgti depresija, atsirasti valgymo ir miego sutrikimams, migrenai ir kitiems per fizinį kūną rodomiems signalams. Tad pakalbėkime, kaip namų sąlygomis surasti savo būdą atsipalaiduoti, medituoti ir išsivalyti nuo minčių bei emocijų pertekliaus.

(Plačiau...)

Geriausios idėjos kaip nustebinti savo brangiausią draugą arba populiariausi draugystės simboliai (0)

Draugystė – tai nuostabaus grožio santykis, kuris sujungia šeimos narius ir visiškai nepažįstamus asmenis. Kartais, atrodytų, skirtingi žmonės suartėja taip smarkiai, kad tampa broliais ir seserimis, neturėdami jokio kraujo ryšio. Daugumoje filosofijų draugystė apibūdinama kaip atviras dviejų žmonių santykis, kuriame nėra savanaudiškumo ir pavydo,  vyrauja įsiklausymas, atvirumas ir kito žmogaus priėmimas tokiu, koks jis yra. Jei gyvenime turite tikrai gerą draugą, tikiu, suprantate kokį šviesų santykį turime omenyje. Šiam žmogui norisi paskambinti kartais net ir vidury nakties, šį žmogų nuolat minite kitų žmonių kompanijoje, su šiuo žmogumi (net jei pakeliui šimtą kartų susipyktumėte) keliautumėte į pasaulio kraštą.  

Geriausiam draugui nevalingai kyla noras padaryti kažką, kas džiugintų - palepinti, nustebinti, apkabinti, palaikyti, apdovanoti. Ir pradėję ieškoti to „kažko ypatingo“, skirto jam vieninteliam pradedame jausti, jog žinome labai aiškiai, kas jo širdį užpildytų meile ir jūsų rūpesčiu. Kartais tai gali būti naminio maisto porcija, kai žinome, kad mylimas draugas nespėja pavalgyti pietų. Kartais tiesiog jam dovanojame savo laiką ar smagią pramogą kartu. Taip pat tarp populiariausių dovanų brangiam žmogui – įvairūs gaminiai su draugystės simbolika: marškinėliai, draugystės apyrankės, kaklo pakabukai ir pan. Tad kokie populiariausi draugystės simboliai mūsų dienomis?

(Plačiau...)

Vertimai internetu: kodėl tai ateities pasirinkimas? (0)

Koks yra pirmas veiksmas, atliekamas vos prireikus vertimo šiandien? Žinoma, skubame į interneto platybes ir per kelias sekundes suvedame užklausą į paieškos sistemą. Tačiau čia galite kur kas daugiau nei surasti ir pasirinkti patikimą bei modernią vertimų įmonę – šiuolaikiniai kalbos profesionalai siūlo ne tik susipažinti su komanda, kainomis, bet ir tęsti darbus virtualioje erdvėje. Kodėl kokybiški ir greiti internetiniai vertimai tapo tendencija ir, drįstame teigti – ateities pasirinkimu?

(Plačiau...)

Vartotojų dėmesiui (0)

Informuojame, kad š. m. vasario 26 d.  Jurbarko miesto vandentiekio tinklų gedimas surastas ir pašalintas. Dėl gedimo susidrumstė magistraliniuose tinkluose esančios mangano nuosėdos, dėl šios priežasties galima laikinai pablogėjusi vandens kokybė Jurbarko miesto vartotojams (mangano nuosėdos). Vandens kokybė, susijusi mangano nuosėdomis, šiuo metu atsistatinėja. Kur techniškai įmanoma - plaunami magistraliniai tinklai. Rekomenduojama vartotojams, šiek tiek nuleisti vandens per savo vartojimo čiaupus, kad nuosėdos išsiplautų.

(Plačiau...)

Pakeltos lysvės – rimtas konkurentas įprastoms (0)

Prieš daugelį metų, stebėdami savo tėvus ar senelius, „lenkiančius“ nugarą daržuose, tikriausiai jų gailėdavotės, mintyse sukiodavote pirštą aplink smilkinį ar stengdavotės susirasti kitų „reikalų“, jog ir patys nebūtumėte įtraukti į žemės ūkio darbus. Tai kodėl dabar patys skaitote straipsnį, susijusį su šia tema? Šiek tiek ironiška, tačiau šiuolaikinės kartos atstovai, besistengiantys išsivaduoti iš provincijos „gniaužtų“ bei „okupuojantys“ didžiuosius miestus bei priemiesčius, būtent ir yra ta pagrindinė grupė daržininkų-mėgėjų, ieškantys būdų kaip patenkinti savo „žemės“ šauksmą. Pakeltos lysvės – vienas iš patraukliausių būdų tai padaryti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook