Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Norite išsirinkti poilsio pasiūlymą? Štai, ko derėtų nepamiršti (0)

Visai nesvarbu, kokie užimti esate – būtinai turite rasti laiko kokybiškam bei maloniam poilsiui, nes, jei to nepadarysite patys, tai už jus padarys jūsų organizmas, tik skirtumas tas, kad, jei kada poilsiauti, galėtumėte nuspręsti patys, tai, jūsų kūnas, pradės siųsti signalus dėl suprastėjusios sveikatos būklės ne tuomet, kuomet jums to norėsis. Taigi, išvada aiški – būtina rasti reguliariai laiko maloniam ir kokybiškam poilsiui, tuomet, kai jums to norisi, nelaukiant, kuomet teks ilsėtis priverstinai dėl suprastėjusios sveikatos būklės. Na, o poilsio pasiūlymai, į kuriuos yra įtraukta viskas, ko reikia, maloniam įdomiam, kokybiškam, fizines bei emocines jėgas padedančiam atgauti laiko praleidimui, yra idealus pasirinkimas dėl įvairių priežasčių: taip sutaupoma ir laiko, ir dažnu atveju ir pinigų, be to, gerokai sumažinama įvairių klaidų, nuostolių tikimybė. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad internetinių bei fizinės prekybos vietų, kurioje šiandien galėtumėte įsigyti poilsio pasiūlymą, yra labai daug. Taigi, nieko keista, kad dauguma žmonių nebežino, kur verta įsigyti poilsio pasiūlymus. Esant ypač dideliam prekybos vietų skaičiui, verta patikrinti, ar bus išpildomos ir tam tikros sąlygos.

(Plačiau...)

Tradicinių amatų puoselėtojams – parama (0)

Nuo balandžio 1-osios iki birželio 30 d. tradicinių amatų puoselėtojai galės teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklą „Tradicinių amatų centrų plėtra“.

(Plačiau...)

Meno mokykla vaikystėje ugdo ne tik meninius gabumus, bet ir pasitikėjimą savimi (4)

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos auklėtiniai nuolat dalyvauja nacionaliniuose  ir tarptautiniuose konkursuose ir dažnai iš ten parsiveža apdovanojimų. Kaip sekasi kurti šiuolaikišką ir darbingą mokymosi aplinką, ugdyti vaikų meninius gebėjimus, kalbamės su mokyklos direktore Loreta Ševeliene.

(Plačiau...)

Priklausomybė nuo azartinių lošimų atėmė viską: atsitokėjo tik praradęs laisvę (0)

Kiekvienam vertėtų atminti, kad visi azartiniai lošimai yra klastingi – nesvarbu, lošite kazino ar pirksite loterijos bilietą, organizatoriai visuomet džiaugsis pelnu.

Apie tai, kad priklausomybė nuo azartinių lošimų gali turėti skaudžių pasekmių, pasakoja savo kailiu tai patyręs buvęs radijo laidų vedėjas ir renginių organizatorius Paulius Bukauskas. Dėl šio žalingo įpročio jam teko trejus metus praleisti įkalinimo įstaigoje.

Taip pat savo įžvalgomis ir patarimais dalijasi Respublikinio priklausomybės ligų centro, Klaipėdos filialo Ambulatorinio skyriaus vedėjas, gydytojas psichiatras Pavel Osipov.

(Plačiau...)

Pakuočių gamyba – sritis, aktuali kalbant tiek apie sėkmingą daikto kelionę, tiek ir aplinkosaugą (0)

Savaime suprantama, jog žmonės, pirkdami vieną ar kitą daiktą, nori mokėti tik už pastarojo savybes, kuriomis tiesiogiai naudosis (pavyzdžiui, pica – valgymui, televizorius – žiūrėjimui),  o visa kita, pavyzdžiui, pakuotė ir šios dizainas, atrodo  visiškai nesvarbu. Tiesa, nesvarbu tik tada, kol geriau neįsigilini į pastarosios atliekamas funkcijas bei ypatybes. Megapakas, savo asortimente siūlantis platų gofruoto kartono dėžių bei kitų pakuočių asortimentą, primena, jog pakuotė – svarbi kiekvieno daikto „palydovė“, be kurio šio kelionė iki galutinio vartotojo dažnai būtų tiesiog neįmanoma arba bent gerokai problematiškesnė.

(Plačiau...)

„Gulbelė“ krautuvės: reaguojame į klientų poreikį patogiai pasirinkti elektros tiekėją (0)

Nuo šiol „Gulbelės“ krautuvių tinklo klientai galės gauti informacijos apie nepriklausomo elektros energijos tiekėjo pasirinkimą ir pasirašyti elektros tiekimo sutartis su „Perlas Energija“.

Jau prasidėjo antrasis elektros energijos rinkos liberalizavimo etapas. Šiuo metu naują – nepriklausomą elektros energijos tiekėją – turi pasirinkti gyventojai, kurie sunaudoja  1000-5000 kWh elektros per metus. Sunaudojantys mažiau elektros taip pat jau gali rinktis naują tiekėją.

Pirmasis liberalizavimo etapas parodė, kad daliai klientų, gyvenančių mažuose miestuose ir miesteliuose, sudėtinga sudaryti sutartis internetu, kaip kad siūlo daugelis nepriklausomų elektros tiekėjų. Žmonėms tiesiog patogiau naują tiekėją pasirinkti atstovybėse ar kitose fizinėse prekybos vietose. Taip jie greitai ir paprastai gauna svarbiausią informaciją bei per trumpą laiką  patogiai pasirašo sutartis.

(Plačiau...)

Viskas, ką reikia žinoti apie klausos aparatus: jų tipai, priežiūra ir kaip išsirinkti tinkamiausią? (0)

Pasaulyje beveik 466 mln. žmonių skundžiasi klausos sutrikimais. Pasaulio sveikatos duomenimis, – net 34 mln. šių žmonių yra vaikai. Kasdienis klausos sutrikimą turinčio žmogaus palydovas yra klausos aparatas, kuris šiandien nė iš tolo neprimena savo pirmtakų ir žengia į daiktų interneto ir dirbtinio intelekto erą. Ką verta žinoti apie naujausius klausos aparatus ir kaip išsirinkti tą, kuris padės jūsų smegenims girdėti?

(Plačiau...)

Balto aukso papuošalai: ką būtina žinoti? (2)

Į rinką vis drąsiau žengia balto aukso papuošalai. Ši spalva vis dažniau atsispindi ir vestuviniuose bei sužadėtuvių žieduose. Labai svarbu suprasti, kad balto ir geltono aukso žiedai – tos pačios kokybės, todėl nevertėtų baimintis vienų ar kitų. Tad šiandien, viskas apie balto aukso papuošalus...

(Plačiau...)

Artėjančių Motinos bei Tėvo švenčių proga – geriausių dovanų paieškos (0)

Jau visai netrukus turėsime progą pasveikinti vienus svarbiausių žmonių savo gyvenime – Mamą bei Tėtį. Atėjus gražioms šventėms, norisi ištarti ne šiltu žodžius, bet ir įteikti mielą dovaną, kuri suteiktų daug gerų emocijų. Ir nors dažniausiai likus dar daug laiko iki šventės iš Mamos ar Tėčio galima išgirsti frazes apie tai, kad jokie daiktai ir dovanos nėra reikalingos, tai išgirdusios atžalos tik gudriai nusišypso ir pradeda dovanos paieškas. Tad kas turėtų patraukti jūsų dėmesį, kad dovana būtų naudinga, suteikti daug gerų emocijų bei leistų bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės? Puikiu pasirinkimu gali tapti NoriuNoriuNoriu pasiūlymai maloniam ir naudingam laisvalaikiui. Kadangi pasiūlymai šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą, turime keletą vertingų patarimų.

(Plačiau...)

Kaip įrengti nedidelio ploto vonios kambarį? (0)

Jei patalpos yra gana nedidelės, jų įrengimui visuomet tenka skirti ypatingą dėmesį. Įprastai yra siekiama optiškai padidinti erdvę ir užtikrinti, kad kiekvienas kvadratinis metras būtų optimaliai išnaudojamas. Mažas vonios kambarys neretai sukelia tikrai nemažų nepatogumų, tačiau  pasinaudoję keliais naudingais patarimais šią erdvę galėsite išnaudoti kur kas tikslingiau. Taigi, kaip tinkamai įrengti vonios kambarį?

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook