Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Europinis COVID-19 pažymėjimas: kelias grįžti į įprastą gyvenimą (0)

Petras Auštrevičius, Europos Parlamento narys, EP frakcijos „Renew Europe narys, EP Užsienio reikalų komiteto narys

(Plačiau...)

5 patarimai norintiems greičiau gaminti maistą (0)

Tikriausiai daugelis žino, kad maisto ruošimas reikalauja kantrybės – kartais daugiau, kartais mažiau. Tačiau kai kuriais atvejais nesinori sugaišti daug laiko gaminant. Pasinaudojus keletu paprastų, tačiau veiksmingų patarimų galima pagreitinti maisto ruošimo procesą. Daugiau apie kiekvieną iš jų – straipsnyje.

(Plačiau...)

Viešbučiai Palangoje: kurį pasirinkti? (0)

Išsirinkti viešbutį neretai yra labai sudėtinga užduotis. Juk neretai rinktis reikia ne tik pagal viešbutyje teikiamas paslaugas, kambarių interjerą, bet ir kainas. Gaila, tačiau kaina išlieka svarbiausiu kriterijumi. Išsirinkti sudėtinga dar ir dėl to, nes galima rasti labai daug pasiūlymų. Būtent dėl to patariame ieškoti skelbimų internete. Viešbučiai Palangoje neretai siūlo nuolaidas. Tuo labiau, jeigu užsisakysite iš anksto. Galite pasidomėti, kokie yra pasiūlymai ir išsirinkti labiausiai patikusį. Kartais naudinga neskubėti, jog būtų galima ne tik mokėti pigiau, bet ir rasti tai, kas jums patiks. Juk nenorite praleisti atostogas viešbutyje, kuris neatitinka jūsų poreikių. Jeigu jums svarbu, jog viešbutis būtų sutvarkytas pagal jūsų pageidavimus ir būtų teikiamos norimos paslaugos, rinkitės atidžiai.

(Plačiau...)

Perdangos pelnytai vadinamos vienu iš svarbiausių pastato konstrukcinių elementų (0)

Projektavimas – itin svarbus žingsnis kalbant apie bet kurios rūšies pastatų statybą (komerciniai, gyvenamosios, pramoniniai). Šis statybų etapas svarbus tiek dėl pastato ilgaamžiškumo, tiek dėl šio eksploatacijos kokybės. Vienas iš reikšmingų konstrukcinių elementų, kurio pražiopsoti, atliekant projektavimą, nevalia – perdangos. Jei esate vienas iš tų daugelių žmonių, kurie tiesiog naudojasi kitų, tai yra statybininkų, pastatytu gėriu, tačiau neturi žalio supratimo apie specifinius šios srities procesus, daug neaiškumų gali kelti ir minėtus perdangos. Tai – pastato dalis, skirta garso bei šilumos izoliacijos užtikrinimui. Statybininkai, išgirdę, jog teks „draugauti“ su perdangomis, turėtų nudžiugti: pasirinkus šias, statomo paviršiaus nereikia dengti keliais lyginamaisiais sluoksniais, tad viskas vyksta kur kas greičiau, o ir paprasčiau. Taigi, šio straipsnio tema – perdangos, kurias galite įsigyti iš UAB „Kauno gelžbetonis“.

(Plačiau...)

Smulkieji ūkiai vėl gali kreiptis paramos (0)

Nuo gegužės 3 d. vėl pradedamos rinkti paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama smulkiems ūkiams“. Šiemet ir pieninės galvijininkystės sektoriui, ir kitiems sektoriams šaukimas paramai skelbiamas vienu metu, kad nė vieni ūkininkai nesijaustų diskriminuojami. Finansavimas  ir jo skyrimo pirmumo eilės yra atskiros, tad konkuruoti sektoriams nereikia. Paraiškos bus priimamos iki birželio 30 d.

(Plačiau...)

Apgamai išdavikai – bet koks pakitimas svarbus (0)

Nacionalinio vėžio instituto gydytojas onkologas chemoterapeutas dr. Vincas Urbonas įspėja, kad šiltuoju metų laiku reikia atsargiai įvertinti, kiek laiko praleisite saulėje. Besaikės saulės vonios, šviesi oda ir daugybė apgamų ant kūno didina riziką susirgti melanoma. Tai pavojinga liga, tačiau „Eurovaistinės“ vaistininkai primena kaip galima jos išvengti.

(Plačiau...)

Programėlės vasarai: atraskite naujas stovyklavietes, išsikepkite tobulą kepsnį ir „neperkepkite“ saulėje (0)

Artėjant vasarai, žmonės vis dažniau pramogas perkelia į lauką – lanko parkus, leidžiasi į žygius, gamina grilio patiekalus. Tam, kad vasarą keliauti ir pramogauti būtų dar patogiau ir saugiau, naudinga atsinaujinti daiktą, be kurio neišeiname iš namų – išmanųjį telefoną. „Bitės Profai“ pranešime žiniasklaidai dalinasi 5 programėlėmis, kurios tikrai bus itin naudingos šią vasarą.

(Plačiau...)

Užsienio siuntų kelionės sekimas. Ką reikėtų žinoti? (0)

Laukiantys iš užsienio atkeliaujančios siuntos dažnai seka jos kelionę įvairių platformų pagalba. Deja, informacija jose neretai skiriasi. Lietuvos paštas sulaukia nemažai klausimų apie užsienio siuntų kelionės sekimą, todėl primena, ką apie tai reikėtų žinoti.

(Plačiau...)

Einate pasilinksminti? Įvertinkite grėsmę ir būkite atsakingi (0)

Šiandieninis pasaulis pilnas įvairiausių pagundų, kurių klastinga grėsmė dažnai nėra įvertinama iš anksto. Vienas iš pavyzdžių – psichoaktyvių medžiagų vartojimas, kuomet „nekaltas“ ir neapgalvotas veiksmas galiausiai priveda prie ilgalaikių ir sunkių sveikatos problemų. 

Apie priklausomybę nuo psichoaktyvių medžiagų ir jų žalą žmogaus organizmui pasakoja Respublikinio priklausomybės ligų centro (RPLC) direktoriaus pavaduotoja dr. Aušra Širvinskienė.

(Plačiau...)

Nuosava pirtis: kaip pasirinkti pamatus? (0)

Vienas dažniausių lietuviškų sodybų akcentų pirtis – vis dar vertinama ne tik kaip pramoga, bet ir kaip laisvalaikio praleidimo būdas, ypač naudingas mūsų sveikatai. Todėl,  nepaisant didelės pirčių nuomos pasiūlos, sprendimas pasistatyti nuosavą pirtį – ypač sveikintinas, nes tokiu būdu ja galima naudotis gerokai dažniau. Tiesa tam, kad pirtis stovėtų tvirtai, o jos teikiama nauda mėgautumėtės ilgai, ypač gerai reikėtų apsvarstyti statybų proceso pradžią – tinkamai pasirinkti ir kokybiškai įrengti pamatus jos statyboms.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook