Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Pasirūpinkite ne tik interjeru, bet ir namų išore! (0)

Pavasaris – pats palankiausias metas imtis ne vien tik namų vidaus apdailos darbų, bet taip pat pasirūpinti ir būsto išore. Žiemos metu ne visada atrandame laiko atlikti tam tikrus gana nesudėtingus namų atnaujinimo darbus, todėl dabar tikrai palankus metas imtis veiksmų.  Jei ilgą laiką vis neprisiruošiate pakeisti lauko duris, pasirūpinkite tuo jau dabar – didelį lauko durų pasirinkimą galėsite rasti internetinėje svetainėje https://pigu.lt/lt/namu-remontas/durys/lauko-durys, kurioje tinkamiausios produkcijos galėsite išsirinkti pagal tam tikras savybes.

(Plačiau...)

Gražus lyg iš kirpyklos! Kaip prižiūrėti augintinio kailį? (1)

Po apsilankymo gyvūnų kirpykloje augintinio kailis tampa išskirtinai gražus bei išpuoselėtas? Tokių pat rezultatų galite pasiekti ir namuose, tereikia naudoti augintinio kailiui tinkamas priemones. Švarus, purus bei sveikas kailiukas – šeimininko atsakomybė, taigi dalijamės veterinarijos gydytojos, farmacijos vadovės ir gyvūnų grožio specialistės Kamilės Ausmanės patarimais, kaip prižiūrėti augintinio kailį, jog jis kasdien atrodytų lyg ką tik iš grožio salono.

(Plačiau...)

Patarimai, kaip patogiai išplanuoti kiemą (0)

Šiltuoju sezonu kur kas daugiau laiko praleidžiame savo kiemuose – norint, kad tokios atokvėpio minutės būtų kuo malonesnės, svarbu pagalvoti apie patogų jo išplanavimą. Vos keli esminiai aspektai gali ženkliai pakoreguoti kraštovaizdį ir tuo pačiu užtikrinti, kad sode jaukiai jausitės ir Jūs, ir į svečius užsukę bičiuliai. Kokiais patarimais verta vadovautis planuojant kiemo išdėstymą?

(Plačiau...)

Draugų vakarėlis kieme? Misija įmanoma! (0)

Vasarą daugelį švenčių nusprendžiame perkelti į lauką – taip turime dar vieną progą ne tik pabūti su bičiuliais, bet ir pasimėgauti puikiu oru. Jei savo vakarėliui ieškote tobulos lokacijos, toli nenukrypkite – tam kuo puikiausiai tinka Jūsų kiemas. Vadovaudamiesi keliais paprastais patarimais, čia išplėtosite itin jaukią aplinką, kuri tiks bet kokiai Jūsų šventei. Nuo kokių žingsnių reikėtų pradėti?

(Plačiau...)

Tandyras garantuos skaniausius patiekalus net ir be gaminimo patirties (0)

Gaminimas lauke - didelis malonumas, tad nieko keisto, kad vis daugiau lietuvių savo soduose integruoja stabilias virtuves, kuriose yra grilinės, tandyrai, žinoma, specialūs lauko puodai, kurie prisideda prie pačių nuostabiausių patiekalų kūrimo. 

(Plačiau...)

Patalynės komplekto pasirinkimas - rimtas darbas (0)

Miegas - vienas svarbiausių kasnaktinių procesų, kuris gali užtikrinti, kad ateinanti diena bus produktyvi, laiminga, žmogus gerai jausis. O geras miegas yra neatsiejamas nuo tinkamos lovos, čiužinio, patalynės bei užvalkalų, kurie turi sąlytį su oda, tad privalu, kad jis būtų malonus. 

(Plačiau...)

Prasidėjo sodo darbų sezonas: 3 pavojai, tykantys neatsargių sodininkų (0)

Švelnėjant karantino sąlygoms ir artėjant vasarai, vis daugiau žmonių vyksta į sodus ar sodybas, kur jų laukia sezoniniai darbai. Išsiilgus gryno oro ir aktyvios veiklos nė nekyla mintis, kad sodininkystės ar daržininkystės darbai gali baigtis ir nemalonumais. Vaistininkų teigimu, vis dėlto nemažai žmonių apie tai pagalvoja iš anksto – pastaruoju metu maždaug ketvirtadaliu padidėjo priemonių smulkiems sužeidimams ar traumoms gydyti pardavimai.

(Plačiau...)

Įspėja: erkės puola vis dažniau (0)

Kelerių pastarųjų metų duomenys rodo, kad būtent birželį imamas fiksuoti susirgimų erkių platinamomis ligomis augimas. Praėjusį sezoną „Lietuvos draudimas“ užregistravo pusantro karto daugiau atvejų, kai klientams po erkės įkandimo pasireiškė Laimo liga ar erkinis encefalitas.

(Plačiau...)

Periodontologas: kas sukelia periodonto ligas ir kaip jas gydyti? (0)

Periodonto ligos pacientams diagnozuojamos ganėtinai dažnai. Periodontologas teigia, kad net ir tinkamai prižiūrint dantis įvairūs susirgimai ne visada yra išvengiami: kartais tam turi įtakos genetika ar nekokybiškai atliktos odontologinės procedūros. Periodonto ligų pradžioje simptomai dažniausiai būna nežymūs ar net nepastebimi, tačiau po kurio laiko gali pasireikšti dantenų kraujavimas, dantenų jautrumas,  dantų paslankumas, ir t.t. Neignoruokite šių simptomų:  kuo anksčiau bus pradedamas gydymas, tuo greitesnių ir efektyvesnių rezultatų galėsite tikėtis.

(Plačiau...)

Vasaros traumos: net į menkiausią nubrozdinimą negalima numoti ranka (1)

Prasidėjus vasarai ir sušvelnėjus karantinui žmonės vis aktyviau leidžia laiką gamtoje, drąsiau iškylauja, daugiau važinėjasi dviračiais, riedučiais, paspirtukais. Deja, bet nutinka ir taip, kad poilsio akimirkas apkartina įvairios „vasariškos“ traumos – sumušimai, sutrenkimai ar mėlynės. Specialistai pataria turėti bent porą būtinų priemonių, padėsiančių nutikus tokiai nelaimei, ir pastebi, kad kasmet prieš šiltąjį sezoną vis daugiau gyventojų šiomis priemonėmis vaistinėse apsirūpina profilaktiškai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook