Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Antras daiktų gyvenimas arba „zero waste“ judėjimas. Kaip jis pakeitė statybų ir baldų gamybos industriją? (0)

Zero waste judėjimas – itin populiari ir svarbi tema šiandieninėje visuomenėje. Dažnai galime išgirsti skatinimą gyventi ne taip vartotojiškai, rūšiuoti ar net pabandyti prikelti daiktus antram gyvenimui. Tačiau ar žinojote, jog šiuo metu ne tik pavieniai žmonės imasi tokios iniciatyvos? Zero waste judėjimas itin paveikė ir statybų bei baldų gamybos industriją. Būtent šiame straipsnyje ir aptarsime, kodėl jis yra toks svarbus bei kokie gi pokyčiai įvyko per pastaruosius dešimtmečius minėtose srityse.

(Plačiau...)

Kaip pasirinkti geriausias padangas savo automobiliui? (0)

Padangos – vienas iš svarbiausių dalykų vairuotojui. Nuo padangų būklės ir kokybės priklauso tai, kaip gerai pavyks valdyti ir suvaldyti automobilį ne tik įprastose, bet ir netikėtose situacijose. Nors padangoms techninės apžiūros centrai kelia gana minimalius reikalavimus, tačiau norint geriausio sukibimo su asfaltu bei didelio važiavimo malonumo ar kitų privalumų, tenka galvoti ir apie tai, kaip rasti aukštos kokybės, tinkamas padangas. Šiame straipsnyje apžvelgsime bendrus patarimus, kaip kiekvienas žmogus gali rasti geriausias padangas savo automobiliui.

(Plačiau...)

Kokie pliusai automobilį perkant su paskola? (0)

Automobilis yra vienas iš svarbiausių pirkinių mūsų gyvenimuose ir vienas iš svarbiausių įrankių, leidžiančių nuvykti į darbą, pramogauti ir tiesiog suteikiantis laisvę judėti ten, kur norime. Tačiau automobiliai yra tikrai brangūs. Pirkti iš santaupų, kai kada nėra išeitis. Tokiu atveju žmonės atsigręžia į tokias paslaugas, kaip auto paskola. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokie tokio pirkimo būdo pliusai. Jeigu jus domina patogus būdas įsigyti automobilį – vartojimo paskola, plačiau pasidomėti galite čia.

(Plačiau...)

Būtiniausia įranga sode ir darže – 5 svarbiausi įtaisai (0)

Vejos priežiūra nėra pats lengviausias darbas. Tai reikalauja laiko, nemažai jėgų ir gali taip pat eikvoti nemažai lėšų tam, kad turėtumėte visą reikalingą įrangą. Šiame straipsnyje jūsų dėmesį norėtume sutelkti į pastarąją dalį ir aptarti pačius svarbiausius įtaisus bei įrenginius, kurių reikia tiems žmonėms, kurie svajoja ir nori turėti gražų sodą bei kuo derlingesnį daržą.

(Plačiau...)

Kaip išsirinkti žoliapjovę? (0)

Vasarą ne tik lepinamės saulės spinduliais, bet taip neišvengiamai susiduriame su darbais, kurie tikrai negali palaukti. Vienas jų – tai vejos pjovimas: prižiūrėti žolę svarbu ne vien tik dėl estetikos, bet taip pat ir dėl erkių prevencijos. Jau seniai praėjo tie laikai, kada sodas buvo šienaujamas dalgiu – šiandien galime įsigyti kur kas efektyvesnės įrangos, kuri sodo priežiūrą gali paversti kur kas paprastesne. Apsilankę svetainėje pigu.lt galėsite rasti tikrai nemažą vejapjovių pasirinkimą, o atsižvelgę į tam tikrus svarbiausius kriterijus rasti tinkamus pasirinkimus galėsite gerokai paprasčiau. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį?

(Plačiau...)

Nusprendžiau įsigyti indaplovę. Ką turiu žinoti? (0)

Indaplovės įsigijimas gali būti jūsų bilietas į daugiau laisvo laiko sau, mažiau netvarkos virtuvėje ir lengvesniu būdu išlaikyti indus švarius. Dažniausios problemos, su kuriomis susiduriama, tai indaplovių valymas ir jos pritaikymas prie virtuvės interjero. Atsakysime jums į pagrindinius klausimus, kurie padės išgauti didžiausią naudą naudojant indaplovę namų buityje.

(Plačiau...)

Kaip išsirinkti patį geriausią pjūklą? (0)

Pjūklų pasirinkimas šiandien yra tikrai nemažas, todėl nieko nuostabaus, kad pirkėjai neretai kelia klausimą, kaip išsirinkti patį geriausią. Specialistai pataria neskubėti priimti sprendimo: pirmiausia naudinga įvertinti pagrindines rinkoje siūlomų pjūklų savybes, ir tai tikrai padės kur kas paprasčiau apsispręsti. Taigi, ką naudinga įvertinti renkantis tinkamiausią įrankį ir kokiomis savybėmis pasižymi benzininiai, elektriniai bei akumuliatoriniai pjūklai?

(Plačiau...)

Atsakas į kremlinį-lukašenkinį terorizmą (0)

Petras Auštrevičius, Europos Parlamento narys, EP frakcijos „Renew Europe narys, EP Užsienio reikalų komiteto narys

(Plačiau...)

Pandemijos iššūkiai darbo rinkoje – proga persikvalifikuoti (0)

Praėjo jau metai, kai pasaulis pradėjo kovą su naujai atsiradusiu koronavirusu, kuris tapo našta ne tik sveikatos sistemai, bet ir ekonomikai. Koronaviruso poveikį netruko pajusti ir Lietuvos darbo rinka. Kovo pradžioje darbo neturėjo kas septintas Lietuvos gyventojas. „Sodra“ skelbia, kad labiausiai per karantiną nukentėjo moterys, tai galėjo sąlygoti pasirinktos profesijos: kelionių palydovai (68 proc. moterų), kelionių konsultantai (70 proc. moterų), virėjai (88 proc. moterų), viešbučių administratoriai (85 proc. moterų).

(Plačiau...)

Vėluojantiems pasėlius deklaruoti pareiškėjams sankcijos nebus taikomos (0)

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas pasirašė pavedimą, kad nebūtų taikomos sankcijos pareiškėjams, kurie 2021 m. pasėlių ir kitų žemės ūkio naudmenų paraiškas pateiks pavėluotai, pasibaigus pagrindiniam pasėlių deklaravimo laikotarpiui, t. y. nuo birželio 8 iki liepos 2 d., ir/arba nurodytu laikotarpiu keis pasėlių ir kitų žemės ūkio naudmenų deklaravimo paraiškos duomenis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook