Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

7 patarimai, kaip maistą išlaikyti šviežią ilgiau (0)

1 taisyklė. Išdėstykite lentynose

Teatras prasideda nuo rūbinės, o teisingas požiūris į maisto laikymą prasideda nuo kelinės į parduotuvę. Skirkite keletą minučių tinkamai paskirstyti pirkinius šaldytuvo skyriuose: šalčiausiose arčiausiai šaldiklio esančiose lentynose (jos gali būti viršuje arba apačioje, priklausomai nuo modelio) patogu laikyti dešrą ir sūrį, pieno produktus, varškę, pyragėlius su kremu. Nulinėje zonoje (šviežių produktų zonoje) laikykite atšaldytą mėsą arba žuvį, kurią rengiatės kepti per ateinančias dvi dienas, o daržoves, vaisius ir žoleles dėkite į stalčius. Pabandykite į tą pačią šaldytuvo zoną įdėti tos pačios rūšies maistą ir ingredientus, kurių tinkamumo vartoti laikas yra vienodas. Tai svarbu ne tik šalčio pasiskirstymo šaldytuvo viduje atžvilgiu, bet ir yra praktiška.

(Plačiau...)

Trumposioms maisto tiekimo grandinėms šiemet – 7 mln. Eur (0)

Norintiems kurti trumpąsias maisto tiekimo grandines ir gauti paramą Žemės ūkio ministerija turi gerą žinią. Šiemet bendradarbiavimo projektams įgyvendinti bus skirta ne 4 mln. Eur, o 7 mln. Eur. 

(Plačiau...)

Vaisingumo sutrikimai – ne nuosprendis, o liga (0)

Ilgą laiką atvirai kalbėti apie vaisingumo problemas ir kreiptis į specialistus buvo nedrąsu. Šiandien, mažėjant nusistovėjusioms stigmoms bei gerėjant šių paslaugų prieinamumui, vis daugiau lietuvių pasiryžta ieškoti pagalbos.

VUL Santaros klinikų Akušerijos ir ginekologijos centro Santaros Vaisingumo centro gydytoja akušerė ginekologė Raminta Baušytė pasakoja apie vaisingumo sutrikimų tendencijas, taikomus gydymo metodus ir aiškina, kodėl ir kokie profilaktiniai tyrimai turėtų būtų atliekami reguliariai.

(Plačiau...)

COVID-19 vakcina: mitai ir faktai (0)

Pasaulinė pandemija sukėlė begalę sunkumų, streso, nežinomybės ir dar daugiau diskusijų bei susipriešinimo dėl skirtingų įsitikinimų.

Šis laikotarpis buvo ypač sunkus visiems, tačiau, norint sužinoti, kokiomis nuotaikomis ir mintimis mūsų visuomenė gyvena šiandien, kalbiname piliečius iš skirtingų šalies rajonų ir dalijamės jų asmenine patirtimi. 

(Plačiau...)

Kaip išsirinkti automobilinę kėdutę? (0)

Keliaujant automobiliu visuomet svarbu pasirūpinti keleivių saugumu. Suaugusieji gali tiesiog prisisegti saugos diržus, tačiau vaikams yra reikalingos papildomos saugumo priemonės.  Automobilinė kėdutė – tai pagrindinė priemonė, galinti užtikrinti vaikų saugumą, todėl jos pasirinkimui vertėtų skirti ypatingą dėmesį. Jei rinkdamiesi automobilinę kėdutę atsižvelgsite į keletą pagrindinių kriterijų, tikėtina, kad atrasti tinkamiausią pasirinkimą tikrai nebus pernelyg sudėtinga. Žemiau rasite  keletą patarimų, kurie jums padės gerokai paprasčiau išsirinkti tinkamą saugos priemonę.

(Plačiau...)

Kodėl jums galbūt reikia pakeisti apšvietimą savo namuose (0)

Nors pavadinimas galbūt atkreipė jūsų dėmesį, nepradėkite galvoti, kad kiekvienuose namuose esantis apšvietimas yra prastas ar netinkamas. Tikrai ne. Tačiau dėl to, kadangi dauguma namų ir butų buvo suprojektuoti ir/ar įrengti ganėtinai senai, jų sprendimai ne visuomet atitinka dabartinių vartotojų poreikius ir/ar lūkesčius. Viena iš tokių sričių yra apšvietimas. Dabar norisi, kad namuose būtų daugiau nei tik centrinis lubinis šviestuvas (liustra) ir viena-kita stalinė lempa. Su apšvietimu dabar galima ir eksperimentuoti arba sukurti įspūdingas kompozicijas, kurios ne tik, kad gražiai atrodys, tačiau ir suteiks daugiau komforto pačiuose namuose. Tad štai keletas patarimų ir minčių, kodėl lauko šviestuvai, LED lemputės arba naujoviški apšvietimo sprendimai galimai verti jūsų dėmesio.

(Plačiau...)

Kaip išsirinkti kvepalus? (0)

Kiekvienas žmogus nori kvepėti skaniai, dėl to rinkoje yra daugybė kvepalų, iš kurių galima rinktis. Žmonės kvepalus renkasi pagal savo nuožiūrą, dažnai atkreipia dėmesį į tai, ką siūlo jų sekami žmonės, kokius kvapus mėgsta jų antroji pusė.

(Plačiau...)

Dirbtinės žolės privalumai (0)

Dirbtinė žolė – tik vienas iš daugelio pasirinkimų, į kurį galite investuoti šiandien. Ir, jei nesate tikri, ar būtent į šį sprendimą verta investuoti savo pinigus,  pats metas atkreipti dėmesį į privalumus.

(Plačiau...)

Dulkių siurbliai: kada ir koks pasirinkimas yra geriausias? (0)

Kad dulkių siurblys yra vienas reikalingiausių pirkinių namams, dėl to abejonių nekyla niekam. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad dulkių siurblių pasirinkimas bei jų įsigijimo būdų šiandien yra labai daug. Taigi, nieko keista, kad dauguma žmonių tiesiog nežino, nei kokį, nei kaip įsigyti dulkių siurblį. Taigi, turime keletą patarimų, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį.

(Plačiau...)

Krizinis nėštumas: kaip atrasti savyje stiprybės? (0)

Sužinojus apie užsimezgusią gyvybę daugelį užplūsta neapsakomas džiaugsmas. Tačiau tais atvejais, kuomet moteris ar pora vaikų susilaukti negali ar įvyksta persileidimas ir visas pasaulis staiga sugriūna, svarbiausia prisiminti, kad niekada nesate vieni.

Apie krizinio nėštumo priežastis, galimas pasekmes ir prieinamą pagalbą pasakoja Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninės Akušerijos ir ginekologijos klinikos Krikščioniškųjų gimdymo namų vadovas, gyd. akušeris-ginekologas Virgilijus Rudzinskas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook